Daniel Březina

Vztahuje se k

Xavian Bon Bonus: výborné a přitom dostupné malé reprosoustavy [test]

12.října » AVmania.cz
Tajný tip pro audiofily a milovníky rozličné muziky od akustické až po elektronickou představují regálové reprosoustavy Bon Bonus. Pokud po nich nebudete chtít ozvučení velkých prostor jsou prostě moc fajn.

Jamo DS7: stylový 2.1 BT reprosystém s aktivním subwooferem [test]

6.října » AVmania.cz
Velmi hezký, kompaktní 2.1 systém Jamo DS7 je zajímavostí pro ty, kteří chtějí ozvučit buď prostor designově "jiný", nemají moc prostoru. Dostanou překvapivě dobrý a vyrovnaný zvuk za dobrou cenu.

Dali Spektor 2: malé a dostupné Hi-Fi reproduktory [test]

27.září » AVmania.cz
Jestli hledáte levné reprosoustavy, které neurazí ani vzhledem, ani zvukem a budou vám příjemně zprostředkovat hudbu, pak nové Spektor 2 určitě stojí za zvážení. Udělají dobrou službu v entry-level sestavách v menších místnostech.

Elipson Prestige Facet 14F: sloupové Hi-Fi reprobedny z Francie [test]

17.září » AVmania.cz
Chcete efektně až lifestylově laděné reprosoustavy, které ale nepostrádají důležité základní Hi-Fi charakteristiky, jako je čistota, muzikálnost nebo solidní dynamika?

Pro-Ject RPM 10 Carbon: High-End gramofon pro náročné [test]

28.srpna » AVmania.cz
Pokud máte i po všech těch letech v hlavě u značky Pro-Ject poznámku "ekonomické hi-fi", pak RPM 10 Carbon je důkazem, že dámy a pánové v Litovli vyrábí i věru high-endové stroje.

McIntosh MA7900: luxusní americký integrovaný zesilovač [test]

16.srpna » AVmania.cz
Není to revoluční stroj, ale je to McIntosh se všemi jeho klady ve funkčním balení pro 21. století. Hraje snadno, z jakéhokoliv zdroje a se zvukem plným, bohatým a dostatečně pevným a energickým.

Marantz M-CR611: malý síťový all-in-one Hi-Fi systém [test]

8.srpna » AVmania.cz
Skvěle vybavený mikrosystém, který se vleze všude tam, kde na klasické komponenty není místo. Kromě mnoha funkcí nabídne sytý, plný, zábavný a neunavující zvuk.

Dali Spektor 6: velmi dostupné podlahové repro z Dánska [test]

1.srpna » AVmania.cz
V kategorii sloupových reprosoustav můžete mít levné modely za pár tisíc a taky ty za několik stovek. Pro mnoho zájemců je nejzajímavější cenová relace do 20 tisíc Kč. Jak hrají dánské bedny od Dali?

Magnat Tempus 77: nenáročné, dostupné sloupové reprobedny [test]

10.července » AVmania.cz
Malé sloupy Tempus od německého výrobce Magnat mají být dostupnou vstupenkou do světa Hi-Fi. Co od nich můžete čekat?

Sonus faber Principia 3: malé italské regálové reprobedny [test]

28.června » AVmania.cz
Tyto malé bedny od italských mistrů designu jsou solidní reprezentací toho, co by mohl být férový standard dané cenové třídy.

Dali Spektor 1: malé, levné regálové reprobedny [test]

19.června » AVmania.cz
Dánští Dali uvedli do svého katalogu novou základní řadu jménem Spektor. Jsou příjemné, hezké a laskavé. Za dané peníze je skoro hřích si je nekoupit jen tak pro radost...

Sumiko S.9: výkonný subwoofer na hudbu i filmy [test]

9.června » AVmania.cz
Z řady subwooferů Sumiko je S.9 největší a nejdražší. A rozhodně to není jen efektní "bum-bác box", naopak je to smysluplný basový partner pro každou místnost i žánr.

Tato informační stránka o Daniel Březina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Březina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes