Daniel Březina

Vztahuje se k

KEF Q150: malé, šikovné a dostupné Hi-Fi reprobedny [test]

14.prosince » AVmania.cz
Maličké a dobře zaplatitelné KEF Q150 jsou tím, co by se dalo označit za vstupní bránu do světa solidního hi-fi. Za danou cenu audiofilštější zvuk rozhodně nekoupíte.

Octave V 70 SE: integrovaný elektronkový Hi-Fi zesilovač [test]

17.listopadu » AVmania.cz
Dospělý zesilovač se vší potřebnou autoritou, přesností, dynamikou a čistotou, který navíc vkládá do hudby trochu svého vlastního charakteru. Nabídne úžasně snadno poslouchatelný zvuk, který se neomrzí.

KEF Q950: sloupové Hi-Fi reprobedny s velkým zvukem [test]

12.listopadu » AVmania.cz
Moderně vypadající reprosoustava s nepřikrášlovaným, klidným a přitom ale fajnově živým zvukem. Nabízí audiofilský přednes - klidný, věrný, rovný a přehledný.

Yamaha WXA-50: skvěle vybavený integrovaný Hi-Fi zesilovač [test]

2.listopadu » AVmania.cz
Moderní výbava, kompaktní rozměry dobrý zvuk, to vše za rozumnou cenu nabídne integrovaný zesilovač Yamaha. A nechybí ani MusicCast.

Elipson Prestige Facet 6B: šarmantní, dostupné regálové repro z Francie [test]

25.října » AVmania.cz
Elegantní regálovky od francouzské značky Elipson stojí jen o pár korun více, než 10 000 Kč. Jsou šarmantní, veselé, hezky stavěné, s "tvářičkou" radost podívat a rozdávají radost za každé situace.

Xavian Bon Bonus: výborné a přitom dostupné malé reprosoustavy [test]

12.října » AVmania.cz
Tajný tip pro audiofily a milovníky rozličné muziky od akustické až po elektronickou představují regálové reprosoustavy Bon Bonus. Pokud po nich nebudete chtít ozvučení velkých prostor jsou prostě moc fajn.

Jamo DS7: stylový 2.1 BT reprosystém s aktivním subwooferem [test]

6.října » AVmania.cz
Velmi hezký, kompaktní 2.1 systém Jamo DS7 je zajímavostí pro ty, kteří chtějí ozvučit buď prostor designově "jiný", nemají moc prostoru. Dostanou překvapivě dobrý a vyrovnaný zvuk za dobrou cenu.

Dali Spektor 2: malé a dostupné Hi-Fi reproduktory [test]

27.září » AVmania.cz
Jestli hledáte levné reprosoustavy, které neurazí ani vzhledem, ani zvukem a budou vám příjemně zprostředkovat hudbu, pak nové Spektor 2 určitě stojí za zvážení. Udělají dobrou službu v entry-level sestavách v menších místnostech.

Elipson Prestige Facet 14F: sloupové Hi-Fi reprobedny z Francie [test]

17.září » AVmania.cz
Chcete efektně až lifestylově laděné reprosoustavy, které ale nepostrádají důležité základní Hi-Fi charakteristiky, jako je čistota, muzikálnost nebo solidní dynamika?

Pro-Ject RPM 10 Carbon: High-End gramofon pro náročné [test]

28.srpna » AVmania.cz
Pokud máte i po všech těch letech v hlavě u značky Pro-Ject poznámku "ekonomické hi-fi", pak RPM 10 Carbon je důkazem, že dámy a pánové v Litovli vyrábí i věru high-endové stroje.

McIntosh MA7900: luxusní americký integrovaný zesilovač [test]

16.srpna » AVmania.cz
Není to revoluční stroj, ale je to McIntosh se všemi jeho klady ve funkčním balení pro 21. století. Hraje snadno, z jakéhokoliv zdroje a se zvukem plným, bohatým a dostatečně pevným a energickým.

Marantz M-CR611: malý síťový all-in-one Hi-Fi systém [test]

8.srpna » AVmania.cz
Skvěle vybavený mikrosystém, který se vleze všude tam, kde na klasické komponenty není místo. Kromě mnoha funkcí nabídne sytý, plný, zábavný a neunavující zvuk.

Tato informační stránka o Daniel Březina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Březina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes