Jan Bříza

Vztahuje se k

Nekouříte? Zmizte ze zahrádky dovnitř. Rodí se nový trend.

6.června » Magazín.cz
České hospody se brání. Ať si nekuřáci užijí pobyt ve vnitřních nezakouřených prostorech, které si vybojovali a venkovní zahrádku nechají pouze kuřákům. Někde je dokonce cedulka s nápisem: „Pouze pro kuřáky!"

U pamětní desky si připomněli spojenecký nálet na Prahu v roce 1945

14.února » Pražský patriot
Oběti, které nepřežily spojenecké bombardování Prahy 14. února 1945, byly dnes v poledne uctěny u pamětní desky obětem náletu, která je umístěna na budově Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) na Karlově náměstí.

Před 72 lety: oběti bombardování Prahy připomene pietní akt

14.února » Týden.cz
Oběti, které nepřežily spojenecké bombardování Prahy 14. února 1945 uctí představitelé městské části Prahy 2 a zástupci Všeobecné fakultní nemocnice. Pietní akt se uskuteční u pamětní desky obětem náletu, která je umístěna na budově nemocnice.

Pietní akt připomene oběti bombardování Prahy před 72 lety

Oběti, které nepřežily spojenecké bombardování Prahy 14. února 1945, dnes v poledne uctí představitelé městské části Prahy 2 a zástupci Všeobecné fakultní nemocnice (VFN). Pietní akt se uskuteční u pamětní desky obětem náletu, která je umístěna na...

Psychiatrická klinika VFN učí duševně nemocné, jak se vrátit do života

Umět se o sebe postarat, nakoupit a uvařit, najít si zaměstnání a zabavit se ve volném čase. Věci, které většině lidí připadají jako samozřejmost, mohou být pro ty s duševním onemocněním těžko překonatelnou překážkou. Dokázat se s nimi popasovat j...
Jana Černochová - politik za ODS
Dagmar Havlová - Herečka
Václav Havel - První prezident České republiky
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Jan Bříza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bříza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes