Tomáš Brokeš

Vztahuje se k

AGC zaměstná kobota

23.ledna » Techmagazín.cz
AGC Automotive Czech v Chudeřicích investuje v největším závodě na výrobu autoskel nemalou částku do spolupráce lidí a robotů. Prvního kolaborativního robota firma zkušebně instalovala již předloni.

Kuchaři ukážou, jak správně naporcovat kapra

18.prosince » Týden.cz
Naučit se správně porcovat kapra mohou ještě před Štědrým dnem lidé v Mikulášovicích na Děčínsku, kde je muzeum nožířství.

Kuchaři ukážou,jak právně naporcovat kapra

18.prosince » Týden.cz
Naučit se správně porcovat kapra mohou ještě před Štědrým dnem lidé v Mikulášovicích na Děčínsku, kde je muzeum nožířství.

Výrobce autoskel otevřel novou linku. Obsluhují ji dva lidé a pět robotů

23.listopadu » Deník.cz
Novou halu s dosud nejmodernější linkou, která je v nepřetržitém provozu sedm dní v týdnu, ve středu uvedla do plného provozu společnost AGC Automotive Czech v Chudeřicích na Teplicku. Výroba se tak meziročně zvýší o 10 procent.

Vedra zasáhla velké firmy, Spolchemie omezila provoz

15.srpna » Mostecký deník
Severní Čechy - Rtuť teploměru míří z tropických hodnot pomalu dolů. Vedra z posledních dnů se ovšem odrazila ve výrobě některých velkých podniků v Ústeckém kraji.

Chybí technici, firmy oslovují už žáky na základních školách

28.ledna » iProsperita.cz
Výrobní firmy nejen v našem v regionu pociťují stále větší nedostatek lidí s technickým vzděláním. Proto čím dál častěji začínají oslovovat již žáky základních škol. Příkladem je i největší výrobce automobilových skel v Evropě, chudeřická AGC Auto...

Chybí lidé s technickým vzděláním, firmy oslovují už žáky na základních školách

28.ledna » Deník.cz
Teplice - Výrobní firmy nejen v našem v regionu pociťují stále větší nedostatek lidí s technickým vzděláním. Proto čím dál častěji začínají oslovovat již žáky základních škol. Příkladem je výrobce automobilových skel, chudeřická AGC Automotive Czech.

AGC Automotive se dohodla s odbory českého závodu na nové kolektivní smlouvě

16.ledna » Autofox
Délka platnosti, dvouciferný růst mezd dělnických profesí v letech 2017-2018 ve dvou fázích, nová pohyblivá složka, navýšení platů THP, rozvoj benefitního programu…

AGC Automotive zvýší mzdy o 13 procent

11.ledna » iProsperita.cz
Jeden z největších evropských výrobců autoskel, AGC Automotive Czech zvýší v průběhu následujícího roku průměrné mzdy dělnických profesí o více než 13 procent. První růst chystá firma již od 1. března o 6 procent. V lednu 2018 mzdy vzrostou o dalš...
UNIPETROL, a.s. - Chemický, farmaceutický, gumárenský a plastikářský průmysl

Tato informační stránka o Tomáš Brokeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Brokeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes