David Brown

Vztahuje se k

Výměna velkých valivých ložisek vyžaduje přesnost a zkušenosti

02.06.2017Výměna extrémně velkých valivých ložisek, která se používají v zařízeních v metalurgickém průmyslu, s sebou nese mnoho velkých problémů, co se týče ...

Staré Mini se vrací

10.dubna » Novinky.cz
Líbí se vám staré Mini? Ten maličký a přitom ďábelský brouček a ne ten nový ohromný elektronický slon? Pak máme pro vás nabídku na úžasné vozy od Davida Browna, který staré Mini tak trochu předělal k obrazu modernímu.

David Brown Mini Remastered: Knedlík se vrací, ale stojí více než nový

9.dubna » AUTO.cz
Kdo by nechtěl moderního veterána, tedy auto, které vypadá retro a má původní repasovaný motor, ale uvnitř klasiku doplňuje moderna? A když jde navíc o Mini?

Teď si můžete znovu koupit nové původní Mini. Malé ještě je, malé peníze nestojí

7.dubna » Autoforum.cz
Tisíc hodin lidské práce je potřeba na znovuzrození jednoho z původních Mini. Vzhled si zachová, ovšem vlastnosti a výbava jsou současné. (Petr Prokopec)

David Brown Project 2 bude retro jako Speedback GT

29.března » AUTO.cz
Britská společnost David Brown Automotive oficiálně oznamuje, že připravuje premiéru a zahájení výroby nového modelu. Novinka má opět spojovat klasické tvary s moderní technikou.

Ve stopách Aston Martinu. David Brown Speedback GT – nádherné retro s obří cenovkou

18.března » Forum24
Taky si někdy říkáte, proč už se nevyrábějí ta krásná stará auta? Třeba i s moderní technikou, ale hlavně s klasickým designem, ověřeným po desetiletí? Tak občas se objeví někdo, kdo takové auto vyrobí. Třeba David Brown, který ve své malé továrně...

Americký zpěvák podniká v Rusku, stroji na kalašnikovy vyrábí mikrofony

24.února » iDNES.cz
Muzikant David Brown je jednou z mála ukázek fungující rusko-americké spolupráce. Na turné po Rusku potkal fanouška, se kterým začal podnikat. S pomocí strojů, které sloužily v továrně na kalašnikovy, vyrábí společně mikrofony pro kapely jako Cold...

Retroauta Speedback GT přijíždějí s neuvěřitelnou cenovkou

2.února » Novinky.cz
Britský malovýrobce luxusních automobilů retronádechem David Brown Automotives chystá na ženevský autosalon představení inovovaného modelu Speedback GT. Neuvěříte, kolik za tohle auto chce. Jeden vůz stojí v přepočtu bezmála 16 miliónů korun.

Speedback GT: Luxusní retro krasavec zažije debut v Ženevě

2.února » AutoRevue.cz
Speciální model za téměř 16 milionů korun se stavěl dlouhých osm tisíc hodin. Veřejnosti se oficiálně představí na ženevském autosalonu již v březnu.

Aston Martin Lagonda (1976-1990): Digitální přístrojovka, dotykové ovládání a průšvih

17.prosince » AUTO.cz
Plochá Lagonda šokovala před čtyřiceti lety vyspělou elektronikou i tvarem karoserie, přitom šlo o starší mechaniku zabalenou do nového hávu. Digitalizace originálního auta se navíc úplně nepovedla...

David Brown Speedback GT žije a čeká na mladší sourozence

1.listopadu » AUTO.cz
Britská společnost David Brown Automotive zveřejnila zajímavé informace o svém modelu Speedback GT a jeho vývoji.

Tato informační stránka o David Brown zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Brown" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes