Jana Brožková

Vztahuje se k

Poletíte na dovolenou novým letadlem Boeing 747 MAX 8?

31.ledna » Kurzy.cz
První zbrusu nový Boeing 747 MAX 8 společnosti Travel Service přistál dnes na Letišti Václava Havla Praha. Jedná se o první z 39 nových strojů, kterými hodlá společnost zrenovovat svou flotilu.

Rok 2018 bude ve znamení renesance nájemního bydlení

18.ledna » Bydlet.cz
Úrokové sazby hypoték budou i nadále stoupat, ceny nemovitostí opět porostou. Také v roce 2018 bude vlastní bydlení pro některé skupiny obyvatel nedostupné. O to razantněji se čím dál více lidí upne na bydlení v nájmu.

Staň se "mladým chemiQem" v laboratoři science centra

18.ledna » Bydlet.cz
Posvítit si zkumavkou, vyrobit si z ní neviditelný hasicí přístroj, či dokonce topení? V liberecké iQLANDII vám prozradí, jak na to! Dorazte o víkendu do laboratoří science centra a zapojte se do speciálního světelného workshopu „Mladý chemiQ“.

Vyhřívané kamenné koberce výborně poslouží jak v interiéru, tak exteriéru

18.ledna » Bydlet.cz
Zima je v plném proudu a s ní topná sezóna a první odklízení sněhu. Pokud si chcete zpříjemnit domácí prostředí či si do budoucna ulevit od zametání sněhu, pak by vaší pozornosti nemělo ujít použití podlahových topných rohoží.

Mateřská škola v rezidenčním projektu Tulipa Třebešín byla předána do užívání

18.ledna » Bydlet.cz
Mateřská škola s kapacitou pro šedesát dětí, kterou developer AFI EUROPE nedávno úspěšně dokončil a zkolaudoval v rámci svého rezidenčního projektu Tulipa Třebešín, byla nyní slavnostně předána do vlastnictví MČ Praha 3.

Prodej bytů v další etapě rezidenčního komplexu Bydlení Jinočany je zahájený

16.ledna » Bydlet.cz
Nová budova s 20 bytovými jednotkami v dispozicích 1+kk až 4+kk vyroste v sousedství právě realizovaného identického bytového domu. Jeho výstavba byla zahájena v létě 2017, nyní probíhá izolování střechy a garáží, instalace oken a realizace vnitřn...

Tipy: jak zabezpečit dům během zimní dovolené

16.ledna » Bydlet.cz
Češi si oblíbili zimní dovolenou. Podle Asociace cestovních kanceláří míří tuto sezonu jen do Rakouska, Itálie nebo Francie více než půl milionu Čechů. Odjezd z domu na více dnů ale představuje zejména v zimě velký problém.

Bílé dveře jsou univerzální řešení do každého interiéru

15.ledna » Bydlet.cz
V tomto období bílá evokuje sníh a mráz, přesně to, co za našimi okny zatím moc nevidíme. Bílá barva ale nemusí přinášet jen chladný dojem, v interiéru naopak převažuje efekt čistoty, elegance, harmonie a především univerzálnosti.

Vypořádejte se s chřipkou pořádnou dávkou přírodní energie

15.ledna » Bydlet.cz
Nastala zima a s ní i čas zvýšeného výskytu nejrůznějších nemocí. Lehce vás může potkat obyčejné nachlazení způsobené prostydnutím na některé z víkendových procházek nebo chřipka, kterou jste možná chytili v dopravním prostředku plném lidí po cest...

Výstavba rezidenčního projektu Element Letňany je zahájená

15.ledna » Bydlet.cz
„Projekt Element Letňany přináší na pražský trh cenově dostupné bydlení na dobré adrese s důrazem na byty ve velikosti 2+kk, o které je dlouhodobě nejvyšší zájem. Letňany se nyní řadí mezi nejoblíbenější rezidenční lokality v hlavním městě.

Koupelnové hrátky a kombinace

12.ledna » Bydlet.cz
Jste od přírody hraví? Tak si hrajte i s variabilním koupelnovým nábytkem podle vašeho přání. Tuto možnost totiž nabízí jednoduché samostatně řešené koupelnové skříňky z řady STORM! „Z jednotlivých skříněk sestavíte celou škálu kombinací, které bu...

Zimní novinky, které zahřejí i potěší

12.ledna » Bydlet.cz
Nový rok a vlastně každý den bychom měli začít něčím, co nás potěší. Nemusí to být přitom nic okázalého, stačí dobrá snídaně, káva nebo úsměv. Ochutnejte zimní novinky v podobě pikantní čokolády, mangového dortu s chilli, skořicového šneku nebo ob...
Pavel Ryjáček - Mluvčí ÚSTR

Tato informační stránka o Jana Brožková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Brožková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes