CDR

Popis:

CDR.cz - vybráno z IT

URL:

http://cdr.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

2,5 položek/den

Steamu přibude konkurence. Nový digitální obchod dovolí prodávat dohrané hry

13:15
Novinku v herním byznysu chystá dvojice veteránů. Brian Fargo a Nolan Bushnell v létě spustí nový digitální systém zaměřený na distribuci her. Ten navíc uživatelům dovolí prodávat dohrané tituly s 25% marží z ceny.

Hodnot Bitcoinu na polovině. Odhaduje se propad až na 5 000 dolarů. Spadla klec?

11:51
Od začátku roku zaznamenaly téměř všechny známé kryptoměny dramatický propad. Nejhůře však dopadl Bitcoin, jehož hodnota je aktuálně téměř poloviční. Očekává se ještě hlubší propad.

Vzniká emulátor konzole Nintendo Switch. Půjdou na něm hrát komerční hry

9:07
Pokud holdujete PC platformě a nemáte v plánu kupovat herní konzoli Nintendo Switch, tak zbystřete. Parta nadšenců se rozhodla vytvořit emulátor herní konzole Nintendo Switch. Je to ale běh na dlouhou trať.

Vyjde závodní simulátor na motivy Rallye Dakar. Nebude pro žádná ořezávátka

17.ledna
V nebezpečném skalnatém prostředí, hlubokých dunách písku a na prašných pláních. Právě tam změříme síly s umělou inteligencí i dalšími hráči v nově oznámeném závodním simulátoru na motivy Rallye Dakar. Dočkají se majitelé všech tří hlavních platforem.

S krumpáčem na Mars: NASA objevila vodu skrytou pouhé 1-2 metry pod povrchem

17.ledna
Že je na Marsu voda, není žádná novinka, ale nyní vědci Nasa objevili pomocí neutronového spektrometru, že vrstva horniny na ledovcových plátech je silná místy jen jeden až dva metry. Z toho vyplývá, že je dostupná pro astronauty za pomoci pouhé lopaty.

Blíží se éra sexuálních robotů. Půjde jim měnit osobnost a obličej

17.ledna
Uvažovali jste někdy o sexuálním robotovi, který vám v ložnici splní jakékoliv přání? Pokud ano, tak v blízké budoucnosti si budete jednoho takového moci pořídit. Sexuální roboti už nejsou jen fantazie, ale začínají být znepokojující realitou.

TÉMA: Odhalujeme nejočekávanější hry roku 2018 [Nezávislé]

16.ledna
Jednou z předností nezávislé scény je její schopnost překvapit. Je proto logicky obtížné v této oblasti činit předpovědi. Avšak i přesto existují někteří kandidáti, které stojí za to v roce 2018 sledovat a zde je jejich přehled.

Ubisoft s Renaultem chystají VR do auta. Řidiči si nasadí brýle za jízdy

16.ledna
Ubisoft se spojil s výrobcem automobilů Renault, aby vytvořil novou virtuální realitu pro cestující a to během jízdy.

150 palců s 4k rozlišením na zdi s HDR: LG představilo nový 4K UHD projektor

16.ledna
Společnost LG představila na letošním veletrhu CES nový 4K UHD projektor. V kompaktním, nezvyklém designu projektoru LG HU80KA se skrývá solidní výkon.

Dark Souls: Remastered přijde na PC, Xbox One, PS 4 i Switch

15.ledna
Nezvyklé, ale zoufale nutné. Oznámení o remasteru teprve sedm let starého Dark Souls bylo hned k počátku roku překvapením, nicméně dává novou naději kdysi zklamaným PC hráčům.

Dětské mobilní hry jsou pod útokem pornografického malwaru

15.ledna
Škodlivý software Adult Swine napadl již 60 aplikací v obchodě Google Play, které musely být smazány. Jedná se o nebezpečný malware z hlediska bezpečnosti, ale i výchovy, jelikož se objevuje v aplikacích pro nezletilé.

Tvůrci leteckého simulátoru vyvíjí náboženskou strategii z cyberpunkového světa

15.ledna
Do role proroka, stojícího za nelítostným náboženským kultem, se převtělíme v nově oznámené realtime strategii Re-Legion. Bojovat budeme proti nevěřícím a vyznavačům cizí víry.

Japonsko povolává roboty do zdravotnictví. Ušetří práci sestrám i doktorům

12.ledna
Univerzita Nagoya a Toyota Industries sestrojila roboty pro práci ve zdravotnictví. Jsou schopni doručovat léky, převážet až 30 kg břemeno a když jim zatarasíte cestu, slušně vás požádají, abyste šli na stranu. Vyřeší pracovní zatížení zdravotních sester.

TÉMA: Odhalujeme nejočekávanější hry roku 2018 [Akční]

12.ledna
Nejvíce her se letos představí v akčním žánru. Vybrali jsme pro vás ty, které byste rozhodně neměli přehlédnout. Vyzkoušejte si boj o přežití na vlastní virtuální kůži.

USA už zřejmě dokončily nový špionážní letoun. Dosahuje rychlosti Mach 6

12.ledna
Amerika je na prahu nadzvukové revoluce. V následujících letech by měl být zařazen do výzbroje letectva Spojených států supermoderní strategický průzkumný letoun Lockheed Martin SR-72. Obranu protivníka překoná díky nové pohonné jednotce.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes