nových článků - klikněte pro zobrazení

Ana Carrasco

Moto3: Moreira zužitkoval pole position a raduje se ze své první výhry

15.října » MotoGPSport.cz
Diogo Moreira si po startu z pole position dojel pro svou první výhru v Moto3. Na podium jej doprovodili David Alonso a David Muňoz.

Moto3: Sasaki si navzdory penalizaci dojel pro výhru

21.srpna » MotoGPSport.cz
Ayumu Sasaki sice musel dvakrát projet dlouhým kolem, přesto dorazil do cíle jako první. Na podium jej doprovodili Tatsuki Suzuki a David Muňoz.

Moto3: Nejlepší čas první kvalifikace zajel Ogden

4.června » MotoGPSport.cz
Postup do druhé části kvalifikace na Velkou cenu Katalánska třídy Moto3 vybojovali Scott Ogden, Kaito Toba, Riccardo Rossi a Ryusei Yamanaka.

Moto3: V sobotu dopoledne se na první pozici posunul Foggia

Nejlepší čas třetího tréninku zaznamenal Dennis Foggia. Druhý skončil Sergio Garcia a třetí je David Salvador.

Moto2: Pátek uzavřel na čele Roberts

3.června » MotoGPSport.cz
Joe Roberts zajel nejlepší čas druhého tréninku na Velkou cenu Katalánska. Následovali Aron Canet a Pedro Acosta.

MotoGP: V druhém katalánském tréninku se do čela posunul Aleix Espargaro

Nejlepší čas druhého tréninku v Katalánsku zajel Aleix Espargaro. Druhý skončil Maverick Viňales. Na třetí místo se zařadil Enea Bastianini.

Moto2: Prvnímu tréninku v Katalánsku kraloval Canet

Nejrychlejší trojici prvního katalánského tréninku třídy Moto2 tvoří Aron Canet, Augusto Fernandez a Jake Dixon.

Moto3: První katalánský trénink ovládl Guevara

V prvním katalánském tréninku třídy Moto3 se na prvních třech místech seřadili Izan Guevara, Daniel Holgado a Dennis Foggia.

Moto3: Jako první projel cílem Guevara, nicméně z vítězství se v Mugellu raduje Garcia

29.května » MotoGPSport.cz
Izan Guevara sice projel cílem závodu jako první, ale kvůli penalizaci za překročení limitů dráhy byl odsunut na druhé místo. Z výhry se tedy nakonec raduje Sergio Garcia. Na třetí stupínek podia vystoupil Tatsuki Suzuki.

Niki blog - WSSP300: Shrnutí sezony 2021

10.listopadu » Píše.cz
Sezona kategorie mistrovství světa supersport 300 už je minulostí několik týdnů, tak je konečně čas na moje závěrečné shrnutí. Na úvod mi dovolte zmínit několik statistik. Když sečtu...

Tato informační stránka o Ana Carrasco zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ana Carrasco" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes