William Carvalho

Vztahuje se k

Footballový boulevard – středa 13.9.2017

13.září » premiership.cz
Záložník William Carvalho chce přestoupit do West Hamu, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Kdo je lhář? West Ham má důkaz o nabídce na Carvalha

7.září » premiership.cz
Spory mezi West Hamem a Sportingem Lisabon ohledně neuskutečněného přestupu záložníka Williama Carvalha se dál vyostřují. Anglický celek však již předložil dva emaily, podle kterých na portugalského středopolaře učinil konkrétní nabídku.

Proč nevyšli tápajícímu West Hamu Carvalho, Krychowiak ani Renato Sanches?

4.září » eFotbal.cz
Premier League > West Ham United odstartoval do nového ročníku Premier League hrůzostrašně a po třech úvodních porážkách uzavírá celý peleton z posledního místa tabulky.

Footballový boulevard – neděle 3.9.2017

3.září » premiership.cz
Útočník Diego Costa se odmítá připojit zpět k Chelsea, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Sullivan: Bilić odmítl podepsat Krychowiaka i Renata Sanchese

3.září » Eurofotbal.cz
Londýnský West Ham je po prvních třech kolech bez bodu a na poslední příčce Premier League, pročež se před pár dny dle Sky Sports začalo uvažovat o propuštění Slavena Biliće a angažování Rafaela Beníteze. To ale nakonec podle všeho nehrozí, manaže...

Sporting si prodej Carvalha rozmyslel pozdě, koho ale Bilič odmítl jako alternativu?

2.září » eFotbal.cz
Premier League > Předseda West Hamu United David Sullivan poodkryl zákulisní informace z přestupového období, během nějž mohl v klubu skončit nejen William Carvalho, ale také další zajímaví hráči, kteří nakonec zamířili do jiných anglických celků.

Footballový boulevard – neděle 27.8.2017

27.srpna » premiership.cz
Arsenal do konce léta pustí ještě čtyři hráče, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – pátek 25.8.2017

25.srpna » premiership.cz
Liverpool chce koupit záložníka Renata Sanchese z Bayernu Mnichov, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

William se asi dočká přestupu do Anglie, Sporting jedná s WHU

18.srpna » iFotbal.com
Defenzivní středopolař William Carvalho je dlouhodobě spojován s přesunem do Londýna, když se dříve v nepravidelných intervalech hovořilo o zájmu Arsenalu, a letos v létě by to už konečně mohlo vyjít. Jednání Sportingu s West Hamem se sice zamotáv...

William se asi dočká přestupu do Anglie, Sporting jedná s WHU

18.srpna » Eurofotbal.cz
Defenzivní středopolař William Carvalho je dlouhodobě spojován s přesunem do Londýna, když se dříve v nepravidelných intervalech hovořilo o zájmu Arsenalu, a letos v létě by to už konečně mohlo vyjít. Jednání Sportingu s West Hamem se sice zamotáv...

Velmi schopní obránci, které chce Wenger ještě do konce léta podepsat

18.července » eFotbal.cz
Premier League > Dlouholetý trenér londýnského Arsenalu dostal před několika měsíci důvěru vedení klubu, že jeho práce může ještě nějakou tu trofej na Emirates přivést. Wenger však musí nutně v létě podepsat celou řadu nových hráčů. Nemáme tím na ...

Wenger chce dát 80 milionů za balíček, obsahující dva hráče Sportingu

5.července » eFotbal.cz
Zahraničí > Podle britského deníku Metro Arsenal připravuje senzační nabídku v hodnotě osmdesáti milionů liber za dvojici, působící v barvách portugalského Sportingu Lisabon William Carvalho a Gelson Martins. Arsenal je mimo jiné kromě již potvrze...

Tato informační stránka o William Carvalho zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "William Carvalho" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes