Věra Čáslavská Československá sportovní gymnastka

Related to


Stories

Do Ria jede nejméně českých sportovců v historii, olympijský výbor odeslal přihlášku se 106 jmény

23.July » iHNED.cz
Rio de Janeiro se blíží. Česko vyšle historicky nejméně sportovců do bojů o medaile. Nejúspěšnější českou sportovkyní historie je Věra Čáslavská s 11 medailemi ze tří olympijských her, po roce 1993 vede Kateřina Emmons. Česko je na 42. místě v poč...

Nové knihy: Stryjová, Le Carré, Nesser i Kissinger

22.July » Novinky.cz
Stále pestrá nabídka s portrétem českého olympionika Aloise Hudce, dopisů Zdeňky Kaizlové i dobrodružných knih Le Carrého, Nessera či úvah Henryho Kiessingera. A samozřejmě komiks i audiokniha.

Zbývá měsíc. Kulhavý už ladí jenom detaily

21.July » Deník.cz
Východní Čechy, Ústí nad Orlicí - Olympijský vítěz z Londýna v cross country horských kol se chystá na obhajobu. V Riu pojede 21. srpna.

188 centimetrů? Mezi veslaři se cítím jako dítě, říká Helešic

15.July » iDNES.cz
Ve středu nafasoval olympijský mundúr. Loděnici pražské Dukly, kam se vydal po loňské úspěšné maturitě, zase navštívila legendární gymnastka Věra Čáslavská. „Je cítit, že se Rio blíží,“ hlásí veslař Lukáš Helešic.

Rakovinou zkoušená Věra Čáslavská! Z jejích slov mrazí!

7.July » inStory.cz
Olympionička Věra Čáslavská už nějaký ten měsíc bojuje se zákeřnou rakovinou slinivky. Zatím statečně bojuje, přesto, že zhubla asi dvacet kilo a porazit tuto nemoc se jí zcela nedaří.

Rakovinou zkoušená Věra Čáslavská! Děsivá slova!

6.July » VIPstory.cz
Olympionička Věra Čáslavská už nějaký ten měsíc bojuje se zákeřnou rakovinou slinivky. Zatím statečně bojuje, přesto, že zhubla asi dvacet kilo a porazit tuto nemoc se jí zcela nedaří.

Rakovinou ničená Čáslavská: Slova, ze kterých mrazí!

5.July » Aha!
Nejlepší a nejslavnější gymnastka Československa Věra Čáslavská je opravdu legenda. Bohužel ani ona neunikla rakovině, která jí požírá celé tělo. Přesto bojuje a rozhodně se nevzdává.

Olympijská vítězka Věra Čáslavská: Rakovina mi požírá celé tělo, ale bojuju dál!

4.July » Blesk.cz
Představovat Věru Čáslavskou (74), sportovní legendu, je zbytečné. Její jméno zná bez nadsázky každý, stejně jako to, že je sedminásobná olympijská vítězka. Ne každý ale o ní ví, s čím se podělila v rozhovoru pro Nedělní Blesk.

Prezident Miloš Zeman oroduje za Martinu Sáblíkovou u předsedy MOV Thomase Bacha

Prezident České republiky Miloš Zeman při setkání s medii na konci svého turné po kraji Vysočina první den v červenci 2016 oznámil, že podnikl zoufalý čin pro sportovkyni, které si velmi váží a to pro Martinu Sáblíkovou. "Ze setkání s osobnostmi p...

Zeman píše kvůli Sáblíkové šéfovi MOV: Je to poslední zoufalý pokus!

1.July » iSport.cz
Prezident Miloš Zeman napsal dopis šéfovi Mezinárodního olympijského výboru Thomasi Bachovi se žádostí o divokou kartu pro cyklistku Martinu Sáblíkovou na olympijské hry v Riu de Janeiro. Řekl to na dnešní tiskové konferenci v Bystřici nad Pernšte...

Sáblíková ukázala soupeřkám záda a s přehledem dojela pro další titul

26.June » Tiscali.cz
Po dalším titulu z časovky si Martina Sáblíková zajela v sobotu na mistrovství republiky v úmorném vedru také zlato v závodě s hromadným startem. Druhé Barboře Průdkové nadělila neskutečných více než pět minut a třetí Martině Mikuláškové dokonce s...

Tato informační stránka o Věra Čáslavská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Věra Čáslavská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes