Sam Černý

Vztahuje se k

Krejčíř musí nosit k soudu opasek, který mu může dát elektrošok

10.května » ČT24
Krejčíř, který elektrošokový opasek nosí kolem pasu těsně nad kalhotami, tvrdí, že mu pás způsobil zranění, která mu neumožňují pohodlně sedět. Během dnešního jednání dokonce v jeden moment stanul a vyhrnul si tričko, aby soudci ukázal rány. Jeho ...

Nové důkazy: Krejčíř chtěl údajně unést i důlního magnáta Motsepeho

4.května » ČT24
Novým důkazem je svědectví Luckyho Mokweny, který tvrdí, že Krejčíř požádal v jeho přítomnosti kolegu, aby mu zařídil obchodní schůzku s miliardářem Motsepem. „Záměr byl sblížit se s ním, abychom ho pak mohli unést, přinutit zaplatit výkupné a pak...

Proces s Krejčířem v kauze vraždy začne 29. dubna

21.dubna » EuroZprávy.cz
Johannesburg - Soud s Radovanem Krejčířem v případu vraždy podnikatele libanonského původu Sama Issy začne v JAR patrně 29. dubna.

Soud odročil projednávání vraždy, ze které je obviněn Krejčíř

18.dubna » Deník.cz
Johannesburg – Jihoafrický soud dnes odročil na středu 20. dubna projednávání případu vraždy podnikatele libanonského původu Sama Issy, ze které byl obviněn český občan Radovan Krejčíř a čtyři další lidé. Informoval o tom server news24.com.

Krejčíř čelí v JAR obvinění z vraždy Mrzáka Sama, soud odročen na 20. dubna

18.dubna » EuroZprávy.cz
Johannesburg - Ve středu 20. dubna opět stane před soudem v JAR Radovan Krejčíř a další čtyři lidé. Jsou obviněni v případu vraždy podnikatele libanonského původu Sama Issy.
Antonín Koláček - Český podnikatel

Tato informační stránka o Sam Černý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sam Černý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes