15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Damir Martin Chorvat

Skifař Fleissner skončil na svých prvních Hrách šestnáctý, senzačně vyhrál Řek Ntuskos

30.července » ČT24
Skifař Jan Fleissner obsadil ve finále C čtvrté místo a při své olympijské premiéře skončil celkově šestnáctý. Překvapivým zlatým medailistou se stal v této disciplíně Řek Stefanos Ntuskos. Stříbro získal Kjetil Borch z Norska a bronz Chorvat Damir …

Favorité ve čtvrtfinále byli nad síly Fleissnera, pátý skončil v semifinále i ženský dvojskif

25.července » ČT24
Skifařské čtvrtfinále dle předpokladů. Jan Fleissner nepostoupil na olympijské regatě ze čtvrtfinále, ale v Tokiu ještě nekončí a pojede o umístění v semifinále C nebo D. V dnešním závodě obsadil páté místo, suverénně vyhrál Chorvat Damir Martin. Fi…

Tato informační stránka o Damir Martin Chorvat zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Damir Martin Chorvat" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes