15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Helena Chovancová

Alonso: Poslední dva závody jsou pro nás velkým probuzením

Fernando Alonso si myslí, že i přes nová vylepšení Aston Martinu je výkon z posledních dvou závodních víkendů velkým probuzením do reality. Bude ale trvat, než se tým dokáže zlepšit.

Adam Kout: Každý závodník sní o formuli 1

Český motorsport viděl už mnoho talentů. Mezi ně rozhodně patří i Adam Kout, který se na startovním roštu potkal se současnými piloty formule 1. Věčně usměvavého závodníka jsme se zeptali na jeho formulovou kariéru, současnou i minulou formuli 1 a n…

Odraz Julese Bianchiho v Charlesovi Leclercovi

21.května » SvětFormule.cz
Když se řekne jméno Charles Leclerc, mnoho lidí si nevybaví jen jeho lásku k italské stáji Ferrari, ale také dalšího pilota – tragicky zesnulého Julese Bianchiho. Byl to právě Jules, který Monačanovi pomohl v rozvoji kariéry. Charles k němu vzhlížel…

Verstappen, Norris a Leclerc o VC Emilia Romagna

19.května » SvětFormule.cz
Velká cena Emilia Romagna přinesla těsný závěr mezi Red Bullem a McLarenem. Co si o závodu myslí vítěz Max Verstappen, Lando Norris, který se umístil na druhém místě a Charles Leclerc, odnášející si pódiové umístění pro všechny Tifosi?

Verstappen, Piastri a Norris o kvalifikaci v Imole

18.května » SvětFormule.cz
Do nedělního závodu bude z pole position startovat Max Verstappen. Těsně za ním se ale umístil Oscar Piastri, a také Lando Norris. Co si o těsné kvalifikaci myslí?

Ve třetím tréninku VC Emilia Romangna zvítězil Piastri

Závěrečný trénink na Velkou cenu Emilia Romagna byl dvakrát přerušen červenou vlajkou. Po obnovení tréninku byl nejrychlejší Oscar Piastri. Na druhém místě skončil Lando Norris a na třetí pozici dokončil Carlos Sainz.

More than Equal ohlásil výběr mladých závodnic

14.května » SvětFormule.cz
More than Equal je program na rozvoj ženských talentů v motorsportu a má za cíl je lépe připravit na postup do vyšších sérií. Na jeho založení se podílel i bývalý pilot formule 1 David Coulthard.

Brown: Norris může porazit Verstappena v přímém souboji

13.května » SvětFormule.cz
Zak Brown si myslí, že Lando Norris může v přímém souboji porazit Maxe Verstappena, ale obává se, že mnoho těchto závodů by nakonec skončilo slzami. O Britském pilotovi si myslí, že je tím nejrychlejším ze všech.

Ferrari potvrdilo příchod Serry a d’Ambrosia

Již pár měsíců se spekulovalo o tom, že Loic Serra a Jerome d'Ambrosio odejdou z Mercedesu a přidají se k italské stáji Ferrari. Ta dnes potvrdila přechod nových zaměstnanců, kteří se k týmu připojí ještě letos.

Sainz: Norris k zaslouženému vítězství potřeboval štěstí

7.května » SvětFormule.cz
Carlos Sainz věří, že jeho bývalý týmový kolega z McLarenu, Lando Norris, podává výkony hodné vítěze závodů již mnoho let a štěstí, které ho potkalo ve Velké ceně Miami je zasloužené.

Sargeant reaguje na zvěsti o jeho nahrazení ve Williamsu

5.května » SvětFormule.cz
V posledních dnech se objevily zvěsti, že se Williams chystá nahradit amerického pilota Logana Sargeanta. Rodák z Floridy ale prohlásil, že se ohledně situace cítí dobře a víkend v Miami si užívá.

Sainz: Ferrari je v Miami připraveno potrápit Verstappena

Carlos Sainz věří, že Ferrari má v Miami větší šanci na boj o vítězství s Maxem Verstappenem, a to díky pozicím na startovním roštu. Charles Leclerc bude do závodu startovat z druhého místa, zatímco Carlos Sainz z třetího.

Tato informační stránka o Helena Chovancová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Chovancová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes