Marek Čmejla

Vztahuje se k

Vítek kupuje pět obchodních center v Polsku

19.dubna » E15.cz
CPI Property Group miliardáře Radovana Vítka kupuje pět polských nákupních center HopStop od tamního developera Katharsis.

Soumrak impéria Radovana Vítka. Jdou po něm Čmejla s Divišem

15.dubna » Týden.cz
Český miliardář Radovan Vítek čelí v zahraničí několika problémům. Má na krku žalobu svých bývalých parťáků, dluží německým bankám a nově se pohněval s radnicí horského střediska Crans-Montana. Ohrožuje tak švýcarské plány na zimní olympiádu v roc...

Vítkova CPI Hotels vybuduje kongresový hotel v Brně. Expanduje i v Českém Krumlově

28.března » E15.cz
Společnost CPI Hotels podnikatele Radovana Vítka postaví nový čtyřhvězdičkový kongresový hotel v Brně v blízkosti vlakového nádraží. Příští rok také otevře hotel v Českém Krumlově. Firma to dnes oznámila na tiskové konferenci v Praze.

Boj miliardářů. Bývalí uhlobaroni chtějí 12,5 tisíce bytů Radovana Vítka

16.března » Echo24.cz
O dvanáct a půl tisíce bytů v severních Čechách, v Moravskoslezském kraji a v Praze válčí s miliardářem Radovanem Vítkem dva bývalí uhlobaroni Marek Čmejla a Jiří Diviš. Byznysmeni tvrdí, že na byty mají nárok, protože v minulosti do Vítkovy skupi...

Přehled tisku: česká aplikace pro Bundestag, jazykové znalosti školáků i vysílání DVB-T2

16.března » iROZHLAS
Páteční české noviny píší mimo jiné o úspěchu českých vývojářů, kteří vyhráli zakázku pro německý Spolkový sněm i vynálezu studenta, který upozorňuje na zhoršení zdravotního stavu. Přehled tisku sestavil Radiožurnál.

Bývalí uhlobaroni chtějí tisíce Vítkových bytů

15.března » E15.cz
Druhé největší soukromé portfolio bytů v Česku se stalo předmětem jednoho z největších byznysových konfliktů posledních let. Týká se financování impéria realitního magnáta Radovana Vítka.

Škoda Transportation uspěla v obřím tendru. Na Slovensko dodá vlaky za miliardy

6.března » E15.cz
Konsorcium firem Škoda Transportation a slovenské ŽOS Trnava dodá státnímu slovenskému železničnímu dopravci Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) 25 elektrických vlakových jednotek za 160 milionů eur (4,1 miliardy korun). Obě firmy uspěly v dosu...

Rozjeli válku miliardářů. Kdo je Marek Čmejla a Jiří Divíš?

25.února » E15.cz
Miliardáři Marek Čmejla a Jiří Diviš minulý týden odpálili rozbušku, která může přerůst v nevídanou byznysovou válku. Přišli s tvrzením, že vlastní polovinu realitního impéria CPI Group třetího nejbohatšího Čecha Radovana Vítka. Čmejla s Divišem ú...

Vítkova skupina: Miliardáři Čmejla a Diviš nás chtějí vydírat

16.února » E15.cz
Nevídaná roztržka nejbohatších Čechů postavila Marka Čmejlu a Jiřího Diviše proti Radovanu Vítkovi, majiteli skupiny CPI Property Group. Výpady se stále zostřují. Vítkova skupina označilo postup miliardářského dua za vydírání.

Miliardáři Čmejla a Diviš: Polovina CPI byla naše

15.února » E15.cz
Roztržka mezi miliardáři Markem Čmejlou a Jiřím Divišem a realitním magnátem Radovanem Vítkem graduje. Dvojice tvrdí, že vlastnila půl Vítkova realitního impéria CPI.

Bývalí uhlobaroni válčí s miliardářem

12.února » iUHLI.cz
Společnost Investhold LTD, za kterou prý stojí bývalí uhlobaroni z Mostecké uhelné Marek Čmejla a Jiří Diviš, podala žalobu na matku miliardáře Radovana Vítka.

Schyluje se k válce miliardářů? Vítkovu matku žalují exmajitelé Mostecké uhelné

8.února » Blesk.cz
Miliardová žaloba může strhnout dosud nevídanou válku českých boháčů, píše web E15.cz. Proti realitnímu magnátovi Radovanu Vítkovi vytáhli údajně bývalí majitelé Mostecké uhelné Marek Čmejla a Jan Diviš. A podali u soudu žalobu - na Vítkovu matku ...

Tato informační stránka o Marek Čmejla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Čmejla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes