Stephen Cohen

Vztahuje se k

Šok: Odvysíláno na ČT! Že Gorbačovovi nikdo neslíbil stopku na rozšiřování NATO? Je zde VIDEO, které dokazuje opak

26.června » ParlamentniListy.cz
Byl dán Michailu Gorbačovovi slib, že se Severoatlantická aliance nebude již dále rozšiřovat na východ? O tom se spekuluje již dlouho. Někteří tvrdí, že jde pouze o ruskou propagandu, určitým důkazem však budiž film Poslední dny SSSR, jenž v minul...

Trump se pokusil spojit utrpení Američanů s jejich vládou, což je akt velezrady proti oligarchii, která z Trumpa udělá příklad,

29.května » EUportál
V 70. letech byl prezident Nixon sesazen z úřadu proto, že si myslel, že řídí zahraniční politiku. Stejně jako Kennedy i Nixon byl hrozbou pro národně-bezpečnostní stát. Nixon protlačil SALT 1 a smlouvu o balistických raketách, otevřel se Číně a i...

Útok na Trumpa

23.května » Nová republika
Paul Craig Roberts 23.5.2017 Zvědavec Jsme svědky útoku národně-bezpečnostního státu a jeho médií na prezidenta Spojených států, který je bezprecedentní. Divoká a nepodložená obvinění z vlastizrady či ilegálního napojení na Rusko byla obsahem médi...

Útok na Trumpa

22.května » Zvědavec
Jsme svědky útoku národně-bezpečnostního státu a jeho médií na prezidenta Spojených států, který je bezprecedentní. Divoká a nepodložená obvinění z vlastizrady či ilegálního napojení na Rusko byla obsahem médií od Trumpovy volební kampaně. Tato ob...

Americký politolog mluvil o „třech frontách nové studené války“ mezi Ruskem a USA

Americký politolog, profesor Princetonské univerzity Stephen Cohen má za to, že vztahy mezi Ruskem a USA zažívají snad nejnebezpečnější období za celé dějiny. Prohlásil to v rozhovoru se Sofiko Ševardnadzeovou, moderátorkou pořadu SophieCo na RT.

Nation: Militarizace studené války k reálnému konfliktu USA s Ruskem!

29.dubna » prvnízprávy.cz
Bezdůvodné obviňování Kremlu z podněcování ze všech druhů krizí zvyšuje pravděpodobnost rusko-americké války, upozorňuje na stránkách The Nation, historik a politolog Stephen Cohen.

Nation vysvětlil, jak USA mohou vyprovokovat válku s Ruskem

Bezdůvodná obvinění na adresu Kremlu z rozpoutávání všemožných krizí zvyšuje pravděpodobnost rusko-americké války, domnívá se komentátor časopisu The Nation, historik a politolog Stephen Cohen.

Cohen: Válečné zločiny jedněch a osvobozující války „našich“?

21.dubna » prvnízprávy.cz
Stephen Cohen připomněl, že již v roce 2014 varoval, že nová studená válka mezi Ruskem a Západem bude mnohem nebezpečnější než ta, která probíhala před několika desítkami let.

Cohen: Nelze překročit ruskou „červenou čáru“ bez prověření faktů!

13.dubna » prvnízprávy.cz
V diskusi na CNN se k tématu chemického útoku v Idlibu a rozhodnutí Bílého domu provést raketový útok proti Sýrii, vystoupil politolog Stephen Cohen a protiputinovský opozičník Garry Kasparov.

Cohen: Prohlášení o „ruské propagandě“ je urážkou Američanů!

1.dubna » prvnízprávy.cz
Když ve Washingtonu politici tvrdí, že výsledek prezidentských voleb rozhodla Putinova propaganda, dělají z amerického lidu dav zombie, neschopného kriticky přemýšlet, uvedl Stephen Cohen pro Fox News.

The Nation: Médiální útoky na Trumpa jsou novým maccarthismem!

18.února » prvnízprávy.cz
Masivní mediální kampaň proti Donaldu Trumpovi a představitelům nové americké administrativy, ohrožuje nejen budoucnost americké demokracie, ale celý stávající světový pořádek, varuje historik a politolog Stephen Cohen.

The Nation: pomluvy ze strany médií na Trumpovu adresu ohrožují budoucnost Ameriky

Rozsáhlá informační kampaň, rozvířená proti Donaldu Trumpovi a zastupcům nové vlády USA, ohrožuje nejen budoucnost americké demokracie, ale i celý současný světový řád, domnívá se sloupkař časopisu The Nation, historik a politolog Stephen Cohen.
Sergej Lavrov - Ruský diplomat a politik
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
David Cameron - Britský politik
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Donald Trump - Americký obchodní magnát
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Stephen Cohen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stephen Cohen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes