Gary Cohn

Vztahuje se k

Ředitel národní ekonomické rady Bílého domu si je jistý, že Sněmovna reprezentantů schválí daňovou reformu ještě tento týden

14.listopadu » Web4Trader
Ředitel národní ekonomické rady Bílého domu Gary Cohn v úterý oznámil, že si je jistý, že Sněmovna reprezentantů schválí návrh snižující daně ještě před tím, než její členové odjedou tento týden na oslavy Dne díkuvzdání.

Bílý dům nevylučuje setkání Trump-Putin v Asii

2.listopadu » prvnízprávy.cz
Bílý dům nevylučuje možnost, že se prezident Donald Trump setká s ruským prezidentem Vladimirem Putinem během Trumpovy 12denní cesty v Asii.

Makroekonomické události tento týden: Zasedá ČNB, Fed...

30.října » Peníze.cz
Očekává se, že ČNB a BOE zvednou hlavní úrokovou sazbu o 0,25 p.b. Fed by měl cílové pásmo pro federal funds rate ponechat. V pátek přijdou ...

Bloomberg: Gary Cohn nebude šéfem Fedu

26.října » Web4Trader
Prezident Trump údajně řekl lidem alespoň dvakrát v posledním týdnu, že nebude jmenovat ředitele National Economic Council Garyho Cohna do čela fedu, píše Bloomberg.

Vše, co potřebujete vědět o budoucím šéfovi Fedu

11.října » Kurzy.cz
Známý investor a ekonom Gavyn Davies ve svém posledním příspěvku na Financial Times říká, že během jeho investičního výletu do Washingtonu se hovořilo o dvou hlavních tématech.

Trump chce ulevit střední třídě. Všem to ale nezaručíme, dodal ministr financí

1.října » Echo24.cz
Jedním z hlavních cílů daňového plánu vlády amerického prezidenta Donalda Trumpa je pomoc střední třídě. Americký ministr financí Steven Mnuchin však řekl televizní stanici ABC, že nemůže zaručit, že daně se sníží všem rodinám ze střední třídy.

Americké akcie v pátek přepisovaly historii, všechny tři hlavní indexy zdražily i za týden, měsíc a čtvrtletí

30.září » investicniweb.cz
Americké akcie uzavřely poslední zářijový týden růstem a indexy S&P 500 a Nasdaq Composite vystoupily na nová maxima....

Trumpův poradce: Daňovou reformu zaplatí hospodářský růst

29.září » Kurzy.cz
Výpadek státních příjmů spojený s navrhovanou daňovou reformou pokryje hospodářský růst Spojených států. Prohlásil to ve čtvrtek poradce prezidenta Donalda Trumpa Gary Cohn v rozhovoru pro server CNBC.

Americké akcie ve čtvrtek mírně zdražily, investoři věří, že Trump prosadí svou daňovou reformu

28.září » investicniweb.cz
Americké akcie ve čtvrtek mírně zpevnily. Optimismus investorů vycházel z víry v Trumpovu schopnost prosadit daňovou...

Výpadek příjmů státního rozpočtu USA zaplatí hospodářský růst, říká poradce Donalda Trumpa

28.září » Web4Trader
Výpadek státních příjmů spojený s navrhovanou daňovou reformou pokryje hospodářský růst Spojených států. Prohlásil to dnes poradce prezidenta Donalda Trumpa Gary Cohn v rozhovoru pro server CNBC.

Daňovou reformu zaplatí hospodářský růst, tvrdí Trumpův muž

28.září » globe24.cz
Washington - Výpadek státních příjmů spojený s navrhovanou daňovou reformou pokryje hospodářský růst Spojených států, tvrdí Trumpův poradce Gary Cohn. Plán čeká v Kongresu velká bitva s demokraty a jednotní nejsou ani republikáni.

Daňovou reformu Trumpa zaplatí hospodářský růst, vysvětluje jeho poradce

28.září » ČT24
Výpadek státních příjmů spojený s navrhovanou daňovou reformou pokryje hospodářský růst Spojených států, prohlásil poradce prezidenta Donalda Trumpa Gary Cohn v rozhovoru pro server CNBC. „Domníváme se, že celkový úbytek daní můžeme vyrovnat díky ...
Jiří Štětina - Politik za VV

Tato informační stránka o Gary Cohn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gary Cohn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes