Jiří Csirik

Vztahuje se k

Olympionik zvítězil v běhu Kolem Ameriky

PÍSEK - V sobotu 21. října pořádal klub Atletika Písek 92. ročník lesního běhu Kolem Ameriky, který byl i součástí Jihočeského běžeckého poháru. Ve 27 věkových kategoriích se na tratích od 660 do 8 130 metrů postavilo na start celkem 301 běžců a b...

Šumava Trail Run Zadov ovládli Csirik a Schorná

1.srpna » Deník.cz
Zadov - Obloha byla milosrdná, běžce zkrápěl jen lehký letní deštík. Dětské závody se dokonce obešly bez deště úplně. Teprve po hlavním závodě ukázalo počasí svou sílu a průtrž mračen naplno udeřila.

Rudolfovskou pětku zaběhl nejrychleji Jiří Csirik

18.června » Budějcká Drbna
Stejný vítěz jako v loňském roce. Rudolfovskou pětku opět ovládl Jiří Csirik z Atletiky Písek. Letošní ročník ovládl časem 18:11. Za svým loňským časem tak zaostal o patnáct vteřin.

Jak jsem (ne)běžel maraton s kamerou. Písecký mistr světa Csirik mezi nejlepšími…

10.května » Písecký svět
VIDEOREPORTÁŽ z Pražského maratonu pro Písecký svět TomášOuředník●CZ / Písecký běžec Jiří Csirik patří do české maratonské špičky. Potvrdil to na pražském mezinárodním maratonu, na vloženém mistrovství Česka totiž ukořistil skvělé 11. místo. Mezi ...

Tato informační stránka o Jiří Csirik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Csirik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes