Matěj Čuchna

Vztahuje se k

Gartner: Technologie budou hrát stále důležitější roli v zákaznických službách

18:25 » ChannelWorld
Analytici očekávají, že v nadcházejících pěti letech dojde k výraznému zvýšení významu informačních technologií v oblasti zákaznické zkušenosti, ať už půjde o virtuální asistenty, umělou inteligenci nebo virtuální realitu.

Agilita je klíčovým ukazatelem při vypočítávání ROI u cloudových služeb

16:53 » ChannelWorld
David Linthicum ve svém komentáři hovoří o nutnosti nového přístupu k vypočítávání návratnosti investic z cloudu. Pokud se hlavním ukazatelem stane agilita, bude mnohem snazší najít a využít hodnotu, kterou cloud přináší.

AMD půjčí uživatelům starší čipy, aby mohli spojit procesory Ryzen se staršími deskami

15:19 » ChannelWorld
Výrobce se rozhodl vyvést uživatele ze začarovaného kruhu, kdy si procesor Ryzen nerozumí se základní deskou, což dokáže vyřešit aktualizace BIOSu, jež však není možné, pokud si procesor nebude rozumět se základní deskou...

HP posiluje službu HP DaaS o prediktivní analytiku

12:39 » ChannelWorld
Vzhledem k rostoucí popularitě konceptu zařízení jako služby (DaaS) zavádí HP pro své partnery a zákazníky novou vlastnost schopnou prediktivní detekce problémů v zařízeních. Novinka je dostupná pro systémy s Windows, Androidem, iOS i MacOS.

Dell EMC bude pod svou značkou prodávat produkty od Ruckusu

16.února » ChannelWorld
Nabídka Dell EMC a jeho partnerů se s okamžitou platností rozšiřuje o široké portfolio bezdrátových produktů a řešení. Tento krok má posílit možnosti výrobce v oblasti mobilní infrastruktury.

Microsoft učí službu Windows Analytics rozpoznávat ochranu proti Spectre a Meltdown

16.února » ChannelWorld
Bezplatná služba Windows Analytics nyní dokáže určit, zda má dané podnikové PC nainstalovány potřebné aktualizace firmwaru. Výrobce však zároveň varuje, že zpočátku nemají správci očekávat 100% spolehlivost.

Gartner: Organizace nasazují datovou analytiku pomalu, zejména v našem regionu

15.února » ChannelWorld
Nedávný průzkum Gartneru odhalil na pomalejší tempo nasazování datových a analytických řešeních v organizacích napříč regionem EMEA. Nejvyšších dvou úrovní vyspělosti zde nedosahuje ani třetina podniků.

Vít Martinec je business development manager bezpečnostní a síťové divize Arrow ECS

15.února » ChannelWorld
Martinec se bude start o portfolio produktů Symantec, BlueCoat a Forcepoint. Do Arrow přichází po tříletém působení v ICZ a přináší si také zkušenosti z Azlanu.

Microsoft ochrání Windows 7 a 8.1 pokročilým řešením Defender ATP

15.února » ChannelWorld
Služba Windows Defender Advanced Threat Protection, která je určena k ochraně podnikových sítí před útoky, bude zhruba od poloviny roku dostupná i pro starší verze Windows, samozřejmě pouze v nejvyšších podnikových plánech.

Intel poprvé vybavil procesor řady Core i3 funkcí Turbo Boost

14.února » ChannelWorld
Uvedení nového mobilního procesoru řady Core i3 zpravidla není žádnou zásadní zprávou, ale model Intel Core i3-8130U nabízí funkci, která dosud byla vlastní jen jeho pokročilejším sourozencům.

Microsoft plánuje rozšířit aplikaci Authenticator o technologii blockchainu

14.února » ChannelWorld
Výrobce vstoupil do globální aliance ID2020 a plánuje otestovat nové možnosti aplikace Microsoft Authenticator o platformu Decentralised Identities postavenou na principu blockchainu.

Sharp oznámil uzavření partnerství s PaperCut International v regionu CEE

14.února » ChannelWorld
Díky nově navázané spolupráci budou multifunkce Sharp podporovat jednoduchý software PaperCut MF, který nabízí funkce pro snížení odpadu a nákladů na tisk, stejně jako zabezpečení tisku citlivých dokumentů.

Tato informační stránka o Matěj Čuchna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Čuchna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes