Ondřej Cverna

Dynamo šesti góly doma rozstřílelo Vítkovice

1.října » Budějcká Drbna
Jasnou záležitostí Českých Budějovic bylo utkání desátého kola Fotbalové národní ligy proti hostům z Vítkovic. Jihočeši od prvních minut na hřišti dominovali a připsali si jasné vítězství 6:0. Vítkovičtí si vstřelili dvě vlastní branky, dále se za...

V regionálním derby veze Třinec body z Ostravy

24.září » Regiony 24.cz
Těsné, ale zasloužené vítězství 3:2 posunulo Slezany na druhé místo tabulky o bod za vedoucí Opavu. Vítkovice naopak i po tomto kole neopustí poslední místo v tabulce.

V Ostravě se diváci gólu nedočkali

29.července » Regiony 24.cz
Fotbalisté Vítkovic remizovali v úvodním druholigovém utkání s Ústím nad Labem 0:0. V zápase jim byl upřen pokutový kop a na začátku druhého poločasu promarnili velkou příležitost.

Proti Baníku bych hrál rád, říká vítkovický záložník Matěj

10.května » iDNES.cz
V ostravském Baníku by tolik příležitostí nedostal. Ve Vítkovicích patří k oporám, je v základní sestavě. Záložník Jan Matěj je jedním ze tří fotbalistů Baníku, kteří v jarní části národní ligy pomáhají Vítkovicím k záchraně.

Vítkovice vezou z Třince bod

19.března » Regiony 24.cz
Moravskoslezské derby mezi Vítkovicemi a Třincem gól nenabídlo. Hráči obou celků měli několik šancí na prolomení neoblíbeného výsledku, ale obrany a gólmani byli na vyšší úrovni.

Vítkovičtí a třinečtí fotbalisté se stále nemohou zvednout

25.října » iDNES.cz
Ze sedmi domácích zápasů fotbalisté Třince v této sezoně vyhráli jen dva. Čtyři prohráli a v jednom remizovali. S devíti body jsou na tom jen o jednu příčku a tři body lépe než patnácté Vítkovice. Ty mají na kontě hrozivých osm porážek v řadě. Dal...

Na Letné žila naděje hodinu: Sparta-Baník 2:0