Klára Doležalová Česká moderátorka

Vztahuje se k

Klára Doležalová v slzách: Smrt milované osoby

13.února » Aha!
Obrovský smutek prožívá Klára Doležalová (44). Hvězda televize Prima přišla v sobotu o milovanou babičku Annu Jeníkovou (†95).

Hvězda Primy v slzách! Kláře Doležalové zemřela babička. Dožila se 95 let

12.února » Super.cz
Zažívá smutné chvíle. Moderátorce Zpráv na Primě Kláře Doležalové zemřela její milovaná babička. Ještě vloni společně oslavily její 95. narozeniny.

Zprávařka Primy Doležalová v slzách. Takhle dojemně se rozloučila s babičkou

12.února » Blesk.cz
Moderátorka hlavního zpravodajství na Primě Klára Doležalová (44) prožívá smutné období. Před několika dny jí zemřela milovaná babička, která se dožila úctyhodných 95 let!

Prima nahrávala Zemanovi. Šla na ruku svým divákům, uvedl mediální odborník

25.ledna » EuroZprávy.cz
Praha - Podle mediálního odborníka Jaromíra Volka z Fakulty sociální studií Masarykovy univerzity v Brně televize Prima nahrávala Miloši Zemanovi. Myslí si totiž, že televizní stanice šla na ruku svým divákům, kteří očekávali bulvární témata.

Neviděli jste debatu Zemana s Drahošem na Primě? Přečtěte si celý její přepis

24.ledna » Forum24
V úterý se poprvé před televizními kamerami střetli uchazeči o post prezidenta republiky Jiří Drahoš a Miloš Zeman. Pokud jste jejich duel na FTV Prima neměli šanci vidět, FORUM 24 vám nabízí přepis celého pořadu Česko hledá prezidenta. Přepis deb...

Klára Doležalová: Stromeček nahradila uschlou větví dubu!

7.ledna » Aha!
Štědrým dnem Vánoce pro Kláru Doležalovou (44) neskončily! Teď je slaví podruhé. A hodně netradičně. Bez vánočního stromku, kapra i zvyků.

Bajadéra

20.prosince » Fresh iPrima
Úžasný, exotický, složitě vypadající, ale velmi jednoduchý recept s balkánským podtónem. Tuhle dobrůtku navíc zvládnete i bez zapnutí trouby!

Nebude mu ve studiu smutno? Karel Voříšek bude na Štědrý den uvádět zprávy sám

19.prosince » Super.cz
Večerní zprávy uvádějí na televizních obrazovkách vždy moderátorské dvojice. Letos na Štědrý den se ale opět na Primě nedočkáme Kláry Doležalové a Karel Voříšek (54) bude ve studiu moderovat sám.

Klára Doležalová: Kdo jednou zkusí, už nechce jinak!

18.prosince » Haló noviny
Moderátorka Klára Doležalová bude i letos trávit část Štědrého dne v televizním studiu, kde s kolegou Karlem Voříškem odmoderuje hlavní zprávy. Na Vánoce se ovšem připravuje i doma, jen s pečením dost polevila. »Letos nepeču nic. Jednak máme tetič...

Karel Voříšek: Jak se zbavuje nepříjemných obav?

21.října » Aha!
Má spoustu aktivit! Karel Voříšek (54), který už čtyři roky pravidelně usedá vedle Kláry Doležalové (44) před kamery Primy, moderuje různé společenské akce, ale taky píše verše a učí lidi, jak se mají mít rádi. „Pochopte sami sebe a odpusťte si,“ ...

Zprávařka Primy Klára Doležalová: Antikoncepce dělá z žen androidy!

5.října » Blesk.cz
Moderátorka hlavního zpravodajství na Primě Klára Doležalová (44) se postavila za ženy, které odmítají brát antikoncepci. Sama má z období, kdy jí brala, bohaté negativní zkušenosti.

News

4.října » iHNed.cz
Nejvyšší představitelé soudců, notářů, státních zástupců, exekutorů a podnikových právníků podepsali memorandum o spolupráci. Deloitte povýšil do pozice ředitele Jana Procházku, vedoucího týmu bankovnictví a financí advokátní kanceláře Ambruz & Da...
Kristýna Janáčková - Česká herečka
David Vaníček - Tiskové oddělení FTV Prima

Tato informační stránka o Klára Doležalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Doležalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes