nových článků - klikněte pro zobrazení

Zuzana Doležalová

Rakovinotvorný azbest: V budobě bývalého Telecomu je ho téměř 3500 tun. Jak ho bezpečně odstranit?

23.února » PrahaIN.cz
Bývalá budova pražského Telecomu na Žižkově počítá své poslední dny. Půjde k zemi. Místo ní vyroste obytný komplex architektů Evy Jiřičné a Petra Vágnera. Na nátlak organizace UNESCO byl projekt upraven, aby nepřekročil výšku 50 metrů. Na atraktivní…

ŽIVĚ: MS v letním biatlonu v Novém Městě na Moravě - sprint juniorek

28.srpna » ČT sport
Po pátečních super sprintech mužů a žen pokračuje v Novém Městě na Moravě mistrovství světa v letním biatlonu. Nabitý sobotní program ve Vysočina Areně startuje sprintem juniorek s Terezou Voborníkovou, Klárou Polednovou, Gabrielou Masaříkovou, Tere…

K rychlému běhu přesnost nepřidal. Abrahám skončil ve sprintu na OH mládeže devátý

22.ledna » ČT sport
Luděk Abrahám obsadil v biatlonovém sprintu na olympijských hrách mládeže v Lausanne deváté místo. Českým dívkám se na šestikilometrové trati nedařilo. Nejlepší z nich byla sedmatřicátá Zuzana Doležalová.