nových článků - klikněte pro zobrazení

Jiří Douba

Anketu vyhrál Salaj a fotbalisté Sigmy

29.března » Hanácký Večerník
Obřadní síň olomoucké radnice se opět stala místem vyhlášení nejlepších sportovců regionu. Vítězem ankety Nejlepší sportovec Olomoucka 2023 se stal kanoista VS Litovel František Salaj, trojnásobný mistr světa v kategorii do 23 let. V kategorii družs…

Senzační výsledek: Kordista Beran má bronz z mistrovství Evropy!

18.června » NOVA Sport
Kordista Jiří Beran získal na mistrovství Evropy bronz a v sedmatřiceti letech slaví první individuální evropskou medaili. V semifinále v Düsseldorfu prohrál s Juvalem Šalomem Freilichem z Izraele 8:15. Beran tak navázal na loňský bronzový úspěch fl…