Jana Drbohlavová

Vztahuje se k

Zubatá učitelka z Dívky na koštěti Jana Drbohlavová (76): Pustili ji z blázince!

23.listopadu » Aha!
Zubatá učitelka z Dívky na koštěti slavila 76. narozeniny. A naštěstí už to nebylo v blázinci. Po několikatýdenním pobytu v Psychiatrické nemocnici Bohnice je Jana Drbohlavová opět v domě pro seniory.

Drbohlavovou pustili z Bohnic! Učitelka ze Saxany říká: Přestala jsem pít

22.listopadu » Blesk.cz
Posledních pár let k ní nebylo laskavých, přesto herečka Jana Drbohlavová dnešní 76. narozeniny slaví s dobrou náladou. Propustili ji totiž z psychiatrické léčebny v Bohnicích, kde skončila kvůli nadměrnému pití, a v domově seniorů se těší na návš...

Ťukněte si s celebritou! Herečka Jana Drbohlavová slaví 76!

22.listopadu » Aha!
76. narozeniny dnes slaví herečka Jana Drbohlavová. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!

Pamatujete si na zubatou učitelku ze Saxany? Zhroutila se a skončila na psychiatrii!

13.listopadu » eXtra.cz
Proslavila se především jako zubatá učitelka z oblíbeného filmu Dívka na koštěti. Jenže v tom filmu to s ní dopadlo dobře a zbavila se neduhů. Jenže v soukromém životě to herečka Jana Drbohlavová (75) nemá vůbec jednoduché. Dokonce vše přestala zv...

Takhle si své pětasedmdesátiny rozhodně nepředstavovala! Místo s rodinou je známá herečka nejspíš oslaví za zdmi bohnické léčeb

11.listopadu » KrajskeListy.cz
Zdravotní problémy ji připravily o pohyblivost, kvůli níž přišla o práci a musela se přestěhovat do domova pro seniory. Se životem v ‘bábinci‘ se ale nedokázala vyrovnat, nakonec už ji prý ani personál nedokázal zvládnout.

První rozhovor z blázince: Zubatá učitelka z Dívky na koštěti promluvila!

9.listopadu » Super.cz
Pamatujete na herečku Janu Drbohlavovou (75)? Proslavila se v diváky nesmírně oblíbené komedii Dívka na koštěti, kde hrála zubatou učitelku Peškovou. Stáří se jí podepsalo nejen na vzhledu , ale bohužel také na psychice. Jak Super.cz zjistil, here...

Drbohlavová (75) ze Saxany: Propila se do blázince!

9.listopadu » Aha!
Dlouho v domě pro seniory Slunečnice v pražských Bohnicích nevydržela. Před třemi týdny museli Janu Drbohlavovou (75) hospitalizovat v nedaleké Psychiatrické nemocnici. Kvůli alkoholu!

Zubatá učitelka ze Saxany skončila v blázinci: V důchoďáku začala žalem pít!

8.listopadu » Blesk.cz
Herečka Jana Drbohlavová (75) nezvládla samotu a zdravotní stav, kvůli kterému se před několika měsíci přestěhovala do domova důchodců, a musela být převezena do psychiatrické léčebny. V domově totiž prý začala ze žalu pít!

Bezmocný Jan Skopeček (90) konečně odchází z Bohnic!

4.srpna » Aha!
Na stará kolena bude Jan Skopeček (90) žít s Janou Drbohlavovou (75). To, že se sejdou pod jednou střechou v domově důchodců, jednoho ze Tří chlapů v chalupě a zubatou učitelku z Dívky na koštěti ani ve snu nenapadlo. Herečka mu to ale nepřeje! Proč?

Smutná zpráva pro Drbohlavovou: Fišer za ní nepřijde!

13.července » Aha!
Tak ráda by se s ním objala a políbila ho. Lékaři to ale Stanislavu Fišerovi (84) zakázali. Návštěva Jany Drbohlavové (75), která přebývá v domově pro seniory, by prý mohla českého Vinnetoua zabít.

Tato informační stránka o Jana Drbohlavová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Drbohlavová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes