Patrik Dressler

Vztahuje se k

Jak bydlí modelka Nikol Švantnerová? Projděte si její byt za 4,5 milionu

22.dubna » Blesk.cz
Modelka Nikol Švantnerová (24) si s přítelem, fotbalistou Patrikem Dresslerem (27), pořídili malý, ale útulný byt na pražském Proseku v hodnotě 4,5 milionu korun.

Nikol Švantnerová si stěžuje! Přítel ji nenechá spát!

13.února » Bleskově.cz
Nikol už několik měsíců chodí s fotbalistou Patrikem Dresslerem a dokonce s ním už i bydlí! „Přítel je z Ostravy a hraje fotbal tady v Praze, takže by to asi ani jinak nešlo. Koukali jsme na to ekonomicky, protože platit dva nájmy je kravina. Takž...

Co mě mrzí nejvíce? Že jsem v Baníku nedostal příležitost, přiznává žižkovský Dressler

31.ledna » eFotbal.cz
Rozhovory > Před třemi lety bojoval Patrik Dressler o postup nejvyšší soutěže, tehdy pod trenérem Trpišovským a s dluhy nakonec Viktoria Žižkov skončila na čtvrtém místě. Avšak pak nastal její pád a následný restart. Sedmadvacetiletý obránce poté ...

Nikol Švantnerová se poprvé ukázala rodině svého přítele!

16.listopadu » ★ STARonline.cz
Modelka Nikol Švantnerová se v rámci Ostrava Fashion Weekendu poprvé ukázala rodině svého partnera Patrika Dresslera, která v Ostravě žije. "Je to asi poprvé, co předvádím v Ostravě, v rodném městě mého přítele.

Oslavili tříměsíční výročí: Švantnerová zatím prý žádný požár hasit nemusela, sexy fotbalista seká latinu!

3.listopadu » Super.cz
Modelka Nikol Švantnerová (24) přijela podpořit finalistky soutěže Miss Hasička na soustředění, a tak nás zajímalo, zda ona někdy potřebovala pomoc hasičů. Řeč stočila na požáry ve vztazích, které prý zatím zvládla uhasit sama.

Nikol Švantnerová vyrazila s přítelem na nákupy: Svého fotbalistu si vzala do parády

17.října » Blesk.cz
Modelka Nikol Švantnerová (24) se se svým novým přítelem Patrikem Dresslerem (26) příliš neukazuje. Ve volném čase ho však vyvedla na nákupy a mimo líbání mezi regály si ho také vzala pěkně do parády.

Láska z pasáže: Nikol Švantnerová a její fotbalista vrkají jako o život

17.října » Expres.cz
Další články k tématu: Švantnerová o svém příteli: Ve Varech jsme byli jako přátelé, teď spolu žijeme! Celebrity předvedly své mazlíčky: Platí tu heslo jaký pán, takový pes? Poznali byste bývalou královnu krásy? Švantnerová radikálně změnila image...

Nikol Švantnerová: Nakupovací víkend s přítelem

17.října » iHOT.cz
Misska Nikol Švantnerová je zase zamilovaná jako malá holka. Její vztah s fotbalistou Patrikem Dresslerem nabral hodně na obrátkách během léta. Nikol a Patrik už spolu dokonce bydlí a taky si společně adoptovali fenku Lilly.

Švantnerová poprvé ruku v ruce s fešným fotbalistou! Byt jí zdobí okvětními lístky rudých růží

28.září » Super.cz
Česká Miss Nikol Švantnerová (24) se poprvé ruku v ruce objevila ve společnosti se svým přítelem, fotbalistou Patrikem Dresslerem. Doposud o něm mluvila spíš jako o kamarádovi a vážný vztah nepotvrdila. To už se změnilo.

Modelka Nikol Švatnerová vyvedla sexy přítele

27.září » Odhaleno.cz
Česká Miss pro rok 2015, Nikol Švantnerová, se objevila na akci OFW po boku svého nového přítele, fotbalisty Patrika Dresslera.

To je lásky! Modelka Nikol Švanterová předvedla dokonalou rodinku

26.září » ★ STARonline.cz
Nikol Švantnerová se už ve společnosti bez problémů objevuje se svým novým přítelem, fotbalistou Patrikem Dresslerem. Ještě v létě Nikol o Patrikovi tvrdila, že jsou jen kamarádi.

Přítele vyměnila za tuhle nádhernou kamarádku: Švantnerová vyrazila na dovolenou s blondýnou, která má stejně dokonalou figuru

23.září » Super.cz
Modelka Nikol Švantnerová (24) vyrazila za sluncem do Tuniska s nejlepší kamarádkou Martinou. Přítel České Miss Patrik Dressler má kvůli fotbalu až do prosince s výjezdy smůlu. "S kamarádkou je to lepší. Patrik nemá volno, pochopil, že se nedá sví...

Tato informační stránka o Patrik Dressler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrik Dressler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes