Roman Dušek

Vztahuje se k

Přestupy

6.listopadu » iHNed.cz
Aukro posiluje své obchodní oddělení a marketing. Novou divizi Search v Mall Group povede Dušek. Uhliarik přechází z Makro Cash&Carry ČR do společnosti Rossmann.

Mall Group otevírá novou divizi Search, povede ji Roman Dušek

2.listopadu » KarieraWeb.cz
Do čela týmu nové divize Search v Mall Group nastupuje Roman Dušek. Na starost bude mít sestavení a řízení týmu zodpovědného za vyhledávání s důrazem na mobilní zařízení. Pro Mall Group je Search divize dalším krokem ve zlepšování zákaznické zkuše...

Divizi Search v Mall Group řídí Roman Dušek

31.října » MediaGuru
Do čela týmu nové divize Search v Mall Group nastupuje Roman Dušek. Na starost bude mít sestavení a řízení týmu zodpovědného za vyhledávání s důrazem na mobilní zařízení. Pro Mall Group je Search divize dalším

[článek] Vyhledávač jako hlavní prodavač. Mall.cz staví nové hledání, najal i šéfa ze Seznamu

31.října » Lupa.cz
S vyhledáváním míříme někam tam, kde je Amazon, říkají lidé z Mall.cz. Jde o další z velkých implementací technologie Elasticsearch v Česku. Na internetovém obchodu Amazon se vyšší desítky procent nákupů uskuteční přes zabudovaný vyhledávač. Prode...

Plzeňské divadlo znovu láká děti na operu. Tentokrát se chystá Rusalka

6.října » Plzeň.cz
Divadlo J. K. Tyla připravilo další operu pro nejmenší diváky, komorní inscenace O Rusalce se poprvé představí 7. října od 17 hodin na Malé scéně. Děti by měla nejen seznámit s Dvořákovou Rusalkou, ale nadchnout je také pro žánr opery. Inscenaci O...

FOTO: Obloha bez mraků nabídla představení roje Perseid

16.srpna » Deník.cz
Lidé v Lesné na Chomutovsku sledovali kouzelnou noční oblohu se záblesky padajících "hvězd". Komentář doplnila mobilní aplikace.

Kouzlo světla 2017

17.července » Informuji.cz
Druhý ročník festivalu Kouzlo světla rozzáří v pátek 14.... | Louny - (2017-07-14 00:00:00 - 2017-07-14 00:00:00)

Strážníky povede zatím na zkoušku

Ve sníženém počtu a bez velitele zatím funguje Městská police Frenštát pod Radhoštěm, poté co odešel bývalý velitel Ondřej Martínek.

Zajímavý duel. V Chomutově si to rozdá fotbalová a futsalová reprezentace

7.června » Deník.cz
Chomutov - Sportovci charitativním utkáním podpoří fyzioterapeuta Vladimíra Mikuláše, který onemocněl vážnou chorobou.

Hokejové Piráty fotí slavný Vano. Budou se usmívat z charitativního kalendáře

6.června » Deník.cz
Chomutov /FOTO, ROZHOVOR/ - Výtěžek z prodeje pomůže handicapovaným. Půjde ve prospěch Nadace Cesta proti bolesti a na projekt Chomutov pomáhá.

Hurá do NHL! Kämpf podepsal Blackhawks

2.května » Deník.cz
Expanze českých hokejistů do zámoří pokračuje. Po libereckém obránci Radimu Šimkovi a Jakubu Jeřábkovi míří do slavné NHL i chomutovský útočník David Kämpf.

Tato informační stránka o Roman Dušek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Dušek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes