Ivo Dvořák

Vztahuje se k

Jak vypadají koloběžky Kickbike a Yedoo na dálkové jízdy?

26.listopadu » HoryDoly.cz
Na jakých koloběžkách se jezdí závody a dlouhé túry? Podívejte se na video a fotogalerii, kde se představují stroje značek Yedoo a Kickbike.

Festival vína Český Krumlov 2017

19.října » iRegiony Impuls
Festival vína se uskuteční od pátku 20. října až do 30. listopadu 2017 a bude probíhat na nejrůznějších místech po celém Českém Krumlově.

Novinka Švandova divadla si posvítí na média a teroristy

12.října » EuroZprávy.cz
Praha – Švandovo divadlo uvede příběh o mladé ženě, která je vystavena nelítostnému mediálnímu honu a lynči. V knize Ztracená čest Kateřiny Blumové popsal německý autor Heinrich Böll média a teroristy již v sedmdesátých letech. Režisér David Šikta...

Budeme hrát českou klasiku, zajímají mě Kaprálová a Novák, říká nový šéfdirigent Filharmonie Brno

29.září » Kultura.iHNed.cz
Filharmonie Brno získala pracovitého nového šéfdirigenta. Dennis Russell Davies ve světové premiéře uvedl již deset děl Philipa Glasse a vždy měl blízko k žijícím autorům. Také ale nastudoval přes 200 oper a natočil všech 104 symfonií Josepha Haydna.

Američan v Brně

29.září » Kultura.iHNed.cz
Filharmonie Brno získala pracovitého nového šéfdirigenta. Dennis Russell Davies ve světové premiéře uvedl již deset děl Philipa Glasse a vždy měl blízko k žijícím autorům. Také ale nastudoval přes 200 oper a natočil všech 104 symfonií Josepha Haydna.

Provázek přiveze do Prahy Jarryho Krále Ubu

26.září » Novinky.cz
Osobité zpracování skandální frašky patafyzika Alfreda Jarryho Ubu králem: Svoboda uvede v neděli a v pondělí v pražské Arše brněnské Divadlo Husa na provázku. Hlavní roli ztvárnil Miroslav Donutil.

Svatopluk Božák překonal už podruhé nástrahy nejtěžšího cyklomaratonu na světě

14.července » ČRo Ostrava
Pět tisíc kilometrů za necelých 11 dnů ujel na kole Svatopluk Božák. Ultramaratonský cyklista z Rožnova pod Radhoštěm je prvním Čechem, který projel cílem závodu napříč USA dvakrát.

Při nejtěžším závodě světa přejel pouště i hory. Rozdíl v teplotě byl i 50 stupňů, řekl Božák

30.června » ČT24
Vezměte trasu letošního ročníku Tour de France, přičtěte k ní přibližně 1500 kilometrů a vyjde vám délka nejtěžšího cyklistického závodu světa Race Across America. Legendární RAAM, který měří skoro 5000 kilometrů a jede se v nonstop režimu, letos ...

Za 11 dní ujel na kole 5000 kilometrů. Cítím se jako po velkém flámu, říká cyklista Božák

26.června » iROZHLAS
Svatopluk Božák jako první Čech závod už podruhé úspěšně dokončil Race Across America, nejdelší cyklistický závod na světě. Během 11 dní zdola téměř pět tisíc kilometrů.

Extrémní provoz, krize i mikrospánek. Bylo to peklo, řekli po Giru koloběžkáři

31.května » ČT24
O výborných výsledcích Jana Hirta a dalších českých cyklistů na Giru d´Italia se toho napsalo už spoustu. Na slavném závodě se však odehrál i další velký příběh s výraznou českou stopou. Všech jednadvacet etap den před pelotonem zdolala na koloběž...

Ubu králem – Svoboda! – groteskní fraška o ztrátě svobody, ze které mrazí...

6.března » Veľká Epocha
Když byla před 120 lety premiérově uvedena hra Alfreda Jarryho Král Ubu, byl to skandál. Diváci pískali, dupali a houfně odcházeli ze sálu. Dnes, o více než století později, má inscenace za sebou nesčetné filmové a divadelní adaptace nejrůznějšího...

Morávek to s Donutily umí!

Co má společného Bruntál, Vladimír Morávek a herci Miroslav Donutil a Martin Donutil? Naštěstí hodně. A je to krásné na pohled.

Tato informační stránka o Ivo Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes