Petr Dvořák

Vztahuje se k

Včerejší reformy dnešní Evropu nezachrání

19.dubna » Svobodné fórum
Po loňském, na reformní návrhy bohatém roce, kdy budoucnost Evropské unie rýsoval tu Guy Verhofstadt, tu Jean Claude Juncker, se letošní ticho zdálo až podezřelé. Prolomila ho až minulá středa, kdy v prostorách bruselského sídla Evropského parlame...

Záběry: Íránem se prohnala písečná bouře. Rychlost větru přesáhla 100 kilometrů za hodinu

18.dubna » Seznam Zprávy
Svědky zajímavého úkazu se v pondělí stali obyvatelé historického města Jazd v Íránu. Oblast na několik hodin zahalila oblaka písečného prachu.

Babišův muž pro zemědělství mění třetinu dozorčí rady Budvaru

17.dubna » E15.cz
Z devítičlenné dozorčí rady Budějovického Budvaru, ve které šest zástupců vybírá ministerstvo zemědělství, museli k 16. lednu odejít Zdeněk Adamec, Jiří Jirsa a Simona Prečanová. Vyplývá to z dokumentů zveřejněných na serveru Justice.cz.

Murín skončí ke konci dubna v čele GIBS

17.dubna » Seznam Zprávy
Michal Murín skončí ke konci dubna v čele Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Inspekci vede od předloňska, odejde do civilu.

Facebook prý shromažďoval biometrické údaje bez souhlasu uživatelů. Hrozí mu miliardové pokuty

17.dubna » Seznam Zprávy
Facebook bude čelit další žalobě, tentokrát kvůli technologii rozpoznávání obličejů, rozhodl o tom federální soud v San Francisku. Společnosti navíc hrozí pokuty v řádu miliard dolarů.

Generální ředitel ČT Petr Dvořák nerespektuje rozsudek Městského soudu v Praze

17.dubna » Jan Šinágl
… Soud vysvětlil povinnost poskytovat informace takto: „… jde o funkce, vedle generálního ředitele (kterému určuje mzdu Rada České televize), v postavení s vysokou odpovědností a rozsáhlou řídicí a rozhodovací pravomocí, a proto údaje o jejich pří...

Obuli byste boty z roku 1955? Mladá designérka dokazuje, že zlínská tradice může dělat parádu i dnes

16.dubna » Seznam Zprávy
Inovace, nemusí vždy nutně znamenat velké investice do nových věcí. To je názor mladé designérky obuvi Evy Klabalové, která tak smýšlí nad každou novou kolekcí.

Teploty nad 20 stupňů vydrží ještě nejméně týden. O víkendu přijdou bouřky

13.dubna » Seznam Zprávy
V následujících dnech by do Česka mohly přijít bouřky, teploty ale zůstanou mezi 20 až 25 stupni Celsia.

Guy Verhofstadt poučuje, co jsou evropské hodnoty

13.dubna » Svobodné fórum
Evropské volby budou víc než za rok, ale v Evropském parlamentu se už pomalu rozjíždí kampaň. Jiskřit to začíná hlavně mezi evropskými liberály a lidovci. Předseda parlamentní frakce prvního tábora Guy Verhofstadt se o soupeře v posledních dnech n...

Začíná největší domácí autoshow roku. Představuje se i úplně nový český vůz

12.dubna » Seznam Zprávy
Více než 20 premiér se představí na výstavě Autoshow, která se ode dneška do neděle koná na pražském výstavišti v Holešovicích.

Kamera zachytila podvodnici v akci. Stačí okamžik a pokladní v obchodě přijde o tisíce

12.dubna » Seznam Zprávy
Na pozoru by se měli mít na jihu Moravy, ale i v celém Česku, prodavačky, bankovní úředníci, číšníci, zkrátka všichni lidé, kteří pracují s pěnezi. Podívejte se na video, jak můžete rychle přijít k manku.

Okamura přiživil boj Soukupa s ČT „mafií“. Němcová Kavčí hory brání

11.dubna » Blesk.cz
Do útoků proti České televizi se zapojili v poslední době Miloš Zeman, ale i poslanci Okamurovy SPD. Právě oni jako jediní na sněmovním výboru zvedli ruku proti zprávám o hospodaření a činnosti ČT za rok 2016. Ty teď míří na plénum, kde bude mít S...
Miloš Forman - Režisér, scenárista a herec českého původu
Jindřich Šídlo - Český novinář

Tato informační stránka o Petr Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes