Eva Dvořáková

Vztahuje se k

Kvůli manželovi se vzdala kariéry. Připravil ji o mnohem víc. Osudové ženy: Leopoldina Ortová de Pauli

13.dubna » ČRo
Osud uznávané komediální herečky připomínal spíš tragédii. Přes všechno, co ke konci života prožila, zůstala silnou a nezlomenou ženou. Díky síle své osobnosti.

Azylové domy, sociální bydlení

3.dubna » Prachatice
Eva Dvořáková, ředitelka Azylového domu pro rodiny s dětmi Rybka, zorganizovala v Husinci setkání těch, kteří pracují v azylových domech, zabývají se sociálním bydlením, dávkami.

Její verše upoutaly Františka Halase i F. X. Šaldu. Zemřela předčasně a záhadně. Osudové ženy: Simonetta Buonaccini

9.března » ČRo
Českou básnířku mnoha jmen už teď zná málokdo. Přitom jejím důvěrníkem byl F. X. Šalda a o její básnický odkaz pečoval František Halas, dokud byl živ.

Upečte si bezlepkového beránka či mazanec!

19.února » Apetitonline.cz
Chcete se naučit vařit a péct bez klasické mouky, mléka a případně i bez vajec? Pak se rozhodně přihlašte do jednoho z kurzů autorky kuchařek Radky Vrzalové! Ty startují už na konci února. Zaměřují se nejen na specialní velikonoční delikatesy, ale...

Život zasvětila Komenskému, přitom nedokončila ani střední školu. Osudové ženy: Milada Blekastadová

9.února » ČRo
V 16 letech odešla do Norska bez toho, aby dokončila střední školu. Svůj život přesto zasvětila vzdělávání, překládání a bádání. Norům představila českou kulturu a nezištně podporovala český disent.

Jak romanticky oslavit svátek všech zamilovaných?

9.února » Apetitonline.cz
14. února se slaví den svatého Valentýna. To je přímo dokonalá příležitost k romantickým gestům. Pokud i vy chcete své vyvolené nebo vyvolenému zpestřit tento den, inspirovat se můžete některým z našich valentýnských tipů.

Herečka Andrea Růžičková se konečně pochlubila tváří svého Tobiáška

8.února » stars24.cz
Oblíbená česká herečka Andrea Růžičková (33) známá ze seriálu Vyprávěj, kde hrála Evu Dvořákovou, svým fanouškům a nám konečně ukázala tvář svého miminka Tobiáška.

Pila, aby zapomněla… Osudové ženy: Eva Olmerová

26.ledna » ČRo
Měla výjimečný talent, ale nedokázala ho využít naplno. Bránil jí v tom komunistický režim, ale taky její vlastní styl života. Byla divoká a žila životem bohémů s množstvím alkoholu. Byla tak osudovou ženou sama sobě.

Učitelka migrantů, volička Jiřího Hynka: Já jsem tak znechucena, že už na to druhé kolo ani nemám chuť

ROZHOVOR Nevhodný formát na Primě á la „Baníček“, tak hodnotí první besedu obou prezidentských kandidátů bývalá učitelka cizinců, dnes podnikatelka Eva Dvořáková z Prahy. Zeman své voliče nezklamal a Drahoš nerozhodné nepřesvědčil. Podporovatelka ...

Začal IX. ročník gastronomického festivalu Grand Restaurant Festival!

17.ledna » Apetitonline.cz
V pondělí 15. 1. se ve francouzské restauraci Art Noveau v Obecním domě odehrálo zahájení IX. ročníku úspěšného Grand Restaurant Festivalu, který bude až do 28. 2. probíhat po celé České republice.
Tomáš Podivínský - Český politik
Andrea Růžičková - Slovenská herečka
Dana Batulková - Herečka
Jaroslav Rudiš - Český spisovatel
Halina Pawlowská - Spisovatelka

Tato informační stránka o Eva Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes