Kristýna Dvořáková

Vztahuje se k

Eva Vrabcová-Nývltová zaběhla při Sportisimo 1/2Maratonu Praha nový český rekord

Pouhá vteřina. Přesně o tolik vylepšila Eva Vrabcová-Nývltová při jubilejním dvacátém ročníku Sportisimo 1/2Maratonu Praha čtyřiadvacet let starý český rekord. Nové tuzemské maximum má díky člence RunCzech Racing týmu hodnotu 1:11:01. "Před starte...

Českobrodskou pečeť na sněhu a ledu ovládli Janoušek s Jíšovou

18.března » běhej.com
Ta běžela dlouhou dobu s Kristýnou Dvořákovou z Polné, ta si časem 37:08 vytvořila osobák. Barbora Havlíčková, nejrychlejší v ženské kategorii 35–44 let, skončila mezi ženami třetí za 40:22. Na start se postavilo 120 závodníků, kteří se vydali na ...

Trotlov v lednovém Finmagu

4.února » Finmag
Na internetu si přečetl, že autisti patří do plynu. Šel za mámou a chtěl vědět, kdy tam půjde. Matěj Hošek má Aspergerův syndrom. Ale taky geniální nadání.

Na zámku v Dačicích chtějí znovu vařit na historickém kachlovém sporáku

Kuchyně je srdcem domova, říká se. A tak nesměla chybět ani na hradech a zámcích. Například v Jindřichově Hradci mají slavnou černou kuchyni, kde podle pověsti Bílá paní vařila sladkou kaši. A i dnes ji tu při zvláštních příležitostech roztopí a k...

Jakým neřestem se oddávala šlechta, prozradí na zámku v Dačicích

Neřesti má i šlechta. A nejsou příliš odlišné od těch, kterým se oddávají jejich poddaní. Příkladem je káva nebo čokoláda, i když v minulosti si tyto pochutiny kvůli vysoké ceně mohli dovolit opravdu jen na zámcích nebo hradech.

Dačický zámek má nové obyvatele. Ve starožitné kleci na arkádě švitoří dva papoušci

Nějakého domácího mazlíčka má dnes asi většina domácností. V minulosti nechyběli ani na hradech a zámcích. A s tím, jak se správci snaží návštěvníkům život šlechty co nejvíce přiblížit, se vracejí na památkově chráněné objekty i živá zvířata.

Zámek Dačice láká na kávu a čokoládu

19.června » Budějcká Drbna
O kávě a čokoládě vypráví nová sezonní výstava na zámku v Dačicích, která potrvá do 3. září. Atraktivní téma zahajuje víceletý výstavní projekt s názvem Šlechtické neřesti, který postupně představí kuřáckou kulturu, hazard a pijáctví.

AXiS Noční 10 v Jihlavě pro Smetanu a Dvořákovou

26.března » BezvaBěh.cz
Poslední závod před změnou času na zimní se stejně jako loni konal v Jihlavě. AXiS Noční 10 spolu se závodem na pět kilometrů a štafetami přilákala na start téměř pět stovek účastníků.

Při prohlídce zámku tři návštěvníci vyskočili z okna. I takové situace zažívají průvodci

Naučit se rozsáhlou historii zámku, včetně jmen majitelů a být připravený i na neobvyklé dotazy. Taková je práce průvodců na hradech a zámcích. Návštěvníci dokážou někdy svými otázkami potrápit nejen brigádníky, ale i samotné kastelány.

Na pražské Buďánce ožila první budova

31.října » Novinky.cz
V bývalé pražské dělnické kolonii Buďánka se příští pondělí otevře koloniál, zvaný též mlékárna. Uvnitř návštěvníci najdou kavárnu a komunitní centrum. Za rekonstrukcí stojí Praha 5 a spolek Odborníci a občané pro revitalizaci památkové zóny Buďánka.

Centrum dokumentu představí Drahomíru Vihanovou

20.září » Kultura Deník.cz
Jihlava - Režisérka a scénáristka Drahomíra Vihanová je první osobností, která bude hostem podzimního cyklu Legendy českého dokumentárního filmu.

Navštivte tento víkend zámek Dačice, kde se konají unikátní kastelánské prohlídky, během kterých uvidíte, co jste ještě neviděl

11.srpna » Žena-in.cz
O víkendu 13. a 14. srpna můžete na zámku Dačice navštívit velmi zajímavé KASTELÁNSKÉ PROHLÍDKY, které provádí – jak napovídá název – sama kastelánka zámku Kristýna Dvořáková. (242 slov)
Simona Postlerová - Česká herečka
Petr Nárožný - Český herec
Jan Čenský - Český herec

Tato informační stránka o Kristýna Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes