Petra Dvořáková

Vztahuje se k

Knižní novinky duben 2018 - 16. týden

I když se počasí chová na duben poněkud netypicky, nové knihy vycházejí stále. Vyberete si z naší nabídky knihu k vodě? Nebo pod deštník, pokud přijdou slibované deště? Jen obálka nové knihy Petry Dvořákové Dědina láká ke čtení někde v přírodě. Dě...

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. dubna 2018

22.dubna » Klub knihomolů
Čas letí jako voda a máte tu skoro konec dubna. Do plánů na příští týden určitě zahrňte i nějakou literární akci – těšit se můžete například na besedu a autogramiádu Erika Tabery, autora knihy Opuštěná společnost, která získala cenu Magnesia Liter...

Obrazy z Íránu: Země je svobodná, když se v ní smí muž se ženou objímat na ulici

21.dubna » Deník Referendum
„V islámu není žádný prostor pro zábavu,“ prohlásil kdysi otec íránské islámské revoluce Rúholláh Chomejní. Striktnímu výkladu náboženství však mnozí mladí Íránci vyhlásili válku životním stylem.

Petra Dvořáková: LSD má narozeniny, my máme přání jediný

19.dubna » Deník Referendum
Dvacátý pátý derivát kyseliny lysergové slaví 75. narozeniny. Po dvě třetiny své existence spadá do kategorie nejpřísněji regulovaných látek, které podle jednotné úmluvy OSN nemají „žádný uznávaný léčebný účinek“. A to je omyl jak vesmír.

Literární jaro Zlín 2018

18.dubna » Informuji.cz
Již 9. ročník Literárního jara Zlín 2018 navazuje na tradici... | Zlín - (2018-04-23 00:00:00 - 2018-05-03 00:00:00)

Co je „imunologické okno“: Kdy seznámit dítě s potravinovými alergeny?

11.dubna » supermamy.cz
Kojíte a domníváte se, že čím déle budete kojit, tím bude nižší riziko vzniku alergie u vašich dětí? Podle imunologů je ideální, když začnete dítě seznamovat s potenciálními alergeny v potravinách co nejdříve, v takzvaném imunologickém oknu, mezi ...

Školkové děti! Opravdu jsou častěji nemocné a proč? Co s tím dělat?

29.března » supermamy.cz
Nástup do mateřské školy bývá náročný pro všechny – děti i rodiče. Nejen kvůli adaptaci na nové prostředí, ale taky z důvodu, že najednou je prostě více nudlí, kašlů, průjmů a kdo ví čeho ještě. Dá se tomu vůbec nějak zabránit? A jsou vážně školko...

OBRAZEM: Pospěšte si do knihovny, výprodej knih a časopisů je v plném proudu

Český Krumlov – Plné náruče knih si odnášejí milovníci četby v těchto dnech z českokrumlovské Městské knihovny. Pokud si chcete doplnit prázdná místa v domácí knihovně i vy, tak si pospěšte!

OBRAZEM: Regionální značku mají bio rajčata i hruškové pyré

Týn nad Vltavou - Vltavotýnsko má své nové chutě a zážitky, hlásají zástupci stejnojmenné regionální značky. Ta od včerejška pro další dva roky patří jedenácti novým výrobkům a zážitkům.

Petra Dvořáková: Brambory k obědu, Barrandov k večeři

15.března » Deník Referendum
Jak prokázal úterní test lidovosti v Aréně Jaromíra Soukupa, čeští poslanci vědí, kolik stojí vajíčka. Jak se ale žije s českým důchodem, to vědí na Barrandově pouze lidé v publiku.

Petra Dvořáková: Slečno, vy jste nějaká vystresovaná. To mi asi prsa neukážete, co?

8.března » Deník Referendum
Hlášku z titulku řekl mé kamarádce lékař. Zatímco si polonahá zakrývala prsa na operačním stole a dotyčný se jí skalpelem vrtal v podpaží. Jak skandální příběh potřebujeme, aby se diskuse o sexuálním obtěžování stočila potřebným směrem?
Jerome Klapka Jerome - Anglický spisovatel a redaktor

Tato informační stránka o Petra Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes