Stanislava Dvořáková

Vztahuje se k

K výrobním vesnickým objektům patřily také vzhledově atraktivní větrné mlýny

19.dubna » Novinky.cz
Ve středu 18. dubna pokračoval v Městské knihovně v Ústí nad Orlicí kurz o lidové architektuře atraktivním tématem vzhledu vesnic v 19. století vznikem nových výrobních technických objektů.

První zkouška vodáckého umění při slavnostním ceremoniálu Odemykání Tiché Orlice dopadla na výbornou

16.dubna » Novinky.cz
V sobotu 14. dubna příslušníci vodáckého sportu se sešli, aby věrni letité tradici ponořením symbolického klíče do toku řeky Tiché Orlice zahájili letní vodáckou sezónu ve východních Čechách.

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří

15.dubna » Novinky.cz
Městské muzeum v Ústí nad Orlicí na období od pátku 13.dubna do neděle 3.června otevřelo putovní výstavu o historii výroby piva ve východočeském regionu.

Do světa rostlin a zvířat zamířila přednáška Akademie volného času

12.dubna » Novinky.cz
Akademie volného času v Městské knihovně v Ústí nad Orlicí navázala na cyklus z přírodních věd minulého roku přednáškou profesora místního gymnázia Mgr. Pavla Holáska.

Černé skládky s jarem neladí

11.dubna » Novinky.cz
Krásné jarní dny urychlily přání mít krásné, čisté město. Již začátkem dubna vyjely v Ústí nad Orlicí všechny čistící stroje Komunálních služeb městské společnosti Tepvos, zapojili se pracovníci veřejně prospěšných prací, koncem týdne žáci a stude...

Bafuňářskými závody se lyžaři loučili se zimní sezónou

10.dubna » Novinky.cz
V sobotu 7. dubna v maškarním duchu proběhlo v areálu Ski centra Říčky v Orlických horách poslední postavení na lyžařská prkénka ukončené legendárním přejezdem přes jarní modrou lagunu.

Dokumentární filmy festivalu Jeden svět přinášejí obraz současného života v různých zemích světa

10.dubna » Novinky.cz
V Malé scéně v Ústí nad Orlicí probíhá od 7. do 14. dubna promítání několika vybraných dokumentárních filmů Mezinárodního festivalu Jeden svět, které doplňuje široký doprovodný program besed, prezentací, výstav, divadla a ankety Ústí sobě.

Na návštěvu k praprababičkám zavedla návštěvníky ukázka historického praní v ústeckém muzeu

10.dubna » Novinky.cz
V sobotu 7. dubna v akci pro veřejnost s názvem "Cože? ...ale jak?" v pokračování další dílny zavedlo návštěvníky Městské muzeum v Ústí nad Orlicí na ukázku historického praní a výroby mýdla.

Velikonoční vycházka oživila dávnou vzpomínku na pomlázkovou mrskačku

2.dubna » Novinky.cz
Skupina zájemců pěší turistiky KČT v Ústí nad Orlicí oslavila Velikonoční pondělí sice uctěním dávné tradice, ale v novém duchu představy sportovní aktivity.

Zelený čtvrtek muselo zachránit zelené pivo

30.března » Novinky.cz
Členové Klubu ústeckých turistů věrných tradici Zeleného čtvrtku se vydali na obchůzku města, aby zkontrolovali, jak se v letošním mrazivém počasí na velikonoční svátky jaro vybarvilo.

Dobrý nápad otevření měňárny je další užitečnou službou RC Srdíčka

29.března » Novinky.cz
Rodinné centrum Srdíčko v Ústí nad Orlicí uvedlo další pomoc maminkám malých dětí, ale i pro dospělé, a to nejen rodiče, prostě všechny, kdo navštíví nově zavedenou měňárnu věcí všeho sortimentu.

Šárka Hrouzková představila svou výtvarnou tvorbu spojenou s pedagogickou činností

25.března » Novinky.cz
Klub přátel umění v Ústí nad Orlicí otevřel v pátek 23. března vernisáží v Galerii pod radnicí výstavu koláží s osobitým vyzněním stop a otisků Struktury - povrchy, s doplněním informací o pedagogické práci s dětmi na úseku výtvarného umění.
Jiří Mádl - Český herec

Tato informační stránka o Stanislava Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes