Antonia Ep

Vztahuje se k

BBC: Pořadatelství olympiády v Riu mohlo být zmanipulované

3.března » Zet.cz
Hlasování o pořadatelském městě pro letní olympiádu v roce 2016 mohlo být zmanipulované. Podle BBC World Service s tímto nařčením přišli francouzští vyšetřovatelé. Profitovat na tom měl podnikatel stavební firmy, který se podílel na budování infra...

Telička zvolen místopředsedou Evropského parlamentu

19.ledna » Euroskop
19.01.2017 | Český europoslanec Pavel Telička (za ANO) byl ve středu zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, tak bude jedním ze 14 zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho. Telička...

Český europoslanec Pavel Telička byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu

19.ledna » globe24.cz
Štrasburk - Český europoslanec Pavel Telička (za ANO) dnes byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, tak bude jedním ze 14 zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho.

Telička byl zvolen jedním z místopředsedů EP

18.ledna » ČeskéNoviny.cz
Štrasburk - Český europoslanec Pavel Telička (za ANO) byl dnes zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, tak bude jedním ze...

Nového předsedu Evropského parlamentu bude zastupovat i Pavel Telička

18.ledna » Ekonomický deník
Na plenárním zasedání dnes Europoslanci zvolili jedním z místopředsedů i Čecha Pavla Teličku, který křeslo získal za hnutí ANO. Na příští volební období tak bude zastupovat nového předsedu EP Antonia Tajaniho, který byl na dva a půl roku zvolen už...

Úspěch v EU. Teličku zvolili místopředsedou parlamentu

18.ledna » Týden.cz
Český europoslanec Pavel Telička byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, bude jedním ze čtrnácti zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho.

Pavel Telička byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu

18.ledna » Rádio Praha
Český europoslanec Pavel Telička (za ANO) byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, tak bude jedním ze 14 zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho. Telička byl zvolen již v prvním kol...

Telička byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu

18.ledna » Reflex.cz
Český europoslanec Pavel Telička (za ANO) dnes byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, tak bude jedním ze 14 zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho.

Telička byl zvolen jedním z místopředsedů Europarlamentu

18.ledna » Echo24.cz
Europoslanci ve středu na plenárním zasedání zvolili jedním z místopředsedů Evropského parlamentu (EP) Čecha Pavla Teličku. V příštím dvaapůlletém období tak bude poslanec Telička (ANO) jedním ze 14 zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho.

Telička byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu

18.ledna » EuroZprávy.cz
Štrasburk - Český europoslanec Pavel Telička (za ANO) dnes byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, tak bude jedním ze 14 zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho.

Čech míří do čela europarlamentu. Telička se stal místopředsedou

18.ledna » Blesk.cz
Český europoslanec Pavel Telička (za ANO) byl ve čtvrtek zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, tak bude jedním ze 14 zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho.

Diplomatický úspěch. Teličku zvolili místopředsedou parlamentu EU

18.ledna » Týden.cz
Český europoslanec Pavel Telička (za ANO) byl zvolen jedním z místopředsedů Evropského parlamentu. V příštím období, které trvá dva a půl roku, tak bude jedním ze 14 zástupců nového předsedy EP Antonia Tajaniho.
Libor Rouček - Český politik za ČSSD
Pavel Telička - Český lobbista
Pavel Zeman - Nejvyšší státní zástupce
Martin Schulz - Německý politik
Populismus - Snaha zviditelnit se bez ideologického programu
Donald Trump - Americký obchodní magnát
KSČM - Levicová politická strana
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Antonia Ep zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonia Ep" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes