Rock Eska

Vztahuje se k

Nejzajímavější satelitní kanály, které zahájily vysílání během září

2.října » DigiZone.cz
UVNITŘ GALERIE – V září se dočkali příznivci hudebních stanic, zájemci o módní přehlídky nebo fanoušci horolezectví. Náš spolupracovník sestavil přehled nových programů, které by neměly uniknout pozornosti satelitních diváků.

Nové hvězdy na satelitním nebi. Novinky ve vysílání 1. září [aktualita]

2.září » DigiZone.cz
Vysílat začaly programy Óčko Gold, Eska Rock TV a Golf Channel v paketu UPC FreeSat. Volně nyní vysílají hudební RFM TV HD a televize pro děti Boing France HD. Zajímá vás, které kanály zahájily, nebo naopak ukončily vysílání? Přinášíme přehled změ...

Hip Hop TV již vysílá pod názvem Eska Rock TV

1.září » Parabola.cz
Grupa ZPR Meda provedla k 1.9.2017 změnu ve své rodině programů. Hudební televize Hip Hop TV byla rebrandována na Eska Rock TV. Stanice se vysílá u stejných operátorů a na parametrech původní stanice Hip Hop TV.

Eska Rock TV nahradí program Hip Hop TV

27.července » Parabola.cz
Na polské trhu dojde k rebrandingu jedné hudební stanice. Stávající program Hip Hop TV bude nahrazen novou stanicí Eska Rock TV. Provozovatel stanice chce využít potenciálu značky Eska.

Polská Nowa TV začne vysílat 28.10.2016

9.září » Parabola.cz
Nowa TV, nová televizní stanice Grupa ZPR Media, zahájí vysílání 28. října 2016. Stanice bude dostupná v novém osmém pozemním multiplexu (MUX 8) v Polsku, u kabelových a IPTV operátorů.

Tato informační stránka o Rock Eska zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rock Eska" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes