Jan Fischer český statistik a politik

Vztahuje se k


Články

ČSSD čelí odlivu členů, po deseti letech se jejich počet propadl pod 20 tisíc

16.února » Zet.cz
Počet členů sociální demokracie se v rámci minulého roku po deseti letech propadl pod 20 000. Ke konci roku 2017 evidovala ČSSD 18 967 straníků, což je téměř o 1400 méně než o rok dříve. Informace vycházejí z údajů od tiskového oddělení ČSSD. Mezi...

Počet členů ČSSD klesl po deseti letech pod 20 tisíc

16.února » Týden.cz
Počet členů sociální demokracie během minulého roku po deseti letech klesl pod 20 tisíc. Ke konci roku 2017 evidovala ČSSD 18 967 straníků, což je téměř o 1400 méně než o rok dříve.

Na sjezdu ČSSD to bude burácet. Vzniklo několik kritických iniciativ, straně prchají členové

16.února » EuroZprávy.cz
Hradec Králové - Na nedělním momořádném sjezdu ČSSD bude zřejmě dusno. Po vzniku platformy Zachraňme ČSSD či kritickém dopisu odborných komisí strany se naposledy ve čtvrtek ozvaly přidružené organizace, kterým vadí záměr odstranit ze stanov kvóty...

KOMENTÁŘ: Drahoše čeká překážková dráha. S novou partají narazí u starých, Senát si brání Syková

6.února » ČT24
Co to znamená „jet dál“? Za Drahošem nestojí žádná politická strana, o kterou by se mohl opřít. V prezidentské volbě mu vyjádřily podporu politické subjekty pravého středu, konkrétně KDU-ČSL, STAN nebo TOP 09, proti Miloši Zemanovi jej podpořili i...

V každé jsou dvě tři věty o sexu, brání se exministryně. A radí ženám, aby s rozvodem neblbly

1.února » KrajskeListy.cz
Je to už devět let, co se stala Daniela Kovářová ministryní spravedlnosti v úřednické vládě Jana Fischera. Na tuto poměrně krátkou etapu už pohlíží čistě jen jako na minulost a uzavřenou epochu, jak se svěřila Janu Krausovi v jeho show.

Witowská, Drahoš, Zeman. Reflex komentoval poslední prezidentskou debatu v České televizi

29.ledna » Reflex.cz
Druhý a poslední duel finalistů prezidentské volby. Až do prvního kola odmítal účast v televizních debatách Miloš Zeman, po prvním kole pak Václav Moravec. Česká televize tedy do duelu Jiřího Drahoše se současným prezidentem nasadila jako moderáto...

Bojiště prezidentské volby: Které regiony rozhodnou o zvolení hlavy státu

27.ledna » Reflex.cz
Nechcete, aby byl zvolen Zeman nebo Drahoš, ale jeho protikandidát z druhého kola se vám taky moc nezdá? Že nepůjdete volit? V tom případě volíte větší zlo. Nevěříte? Taková je logika dvoukolového volebního systému.

Zeman v debatě „citoval“ Reflex. Drahoš prý důvěřuje Kalouskovi. Podívejte se, co skutečně řekl

26.ledna » Reflex.cz
Prezidentská debata na ČT byla vynikající. Nejproblematičtější pasáží byl patrně blok, ve kterém si kandidáti vzájemně pokládali otázky. Prezident Zeman si totiž s přesnými citacemi hlavu nedělá. Tentokrát do toho zamotal i týdeník Reflex.

Opera Národního divadla - Hudební divadlo Karlín - "Orfeus v podsvětí"

22.ledna » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

ROZHOVOR: S Milošem mě spojil havlistický režim

22.ledna » Neviditelný Pes
Vy jste to zjemnil, řekl jste „tak trochu“. Já ho považuji za Marťana absolutně. V každém případě je prezidentování vážná odbornost, o tom nemůže být sebemenších pochyb. To není jen tak nějaké sezení na Hradě.
Vladimír Špidla - Český politik
Stanislav Gross - Český právník

Tato informační stránka o Jan Fischer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Fischer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes