Jáchym Flídr

Vztahuje se k

Série Might & Magic se vrací, ale pamětníci zapláčou

19.března » CDR
Ubisoft o víkendu spustil internetové přihlášky do chystaného pokračování série Might & Magic Elemental Guardians pro mobilní telefony, kterého se dočkáme ještě letos v květnu. Stačí však tahové RPG nazvat slavným jménem, aby oslovil i pamětníky?

Soud ve Francii rozhodl, že postování odkazů je trestné. Padly podmíněné tresty

16.března » CDR
Ve Francii padly letos tresty pro čtyři správce webových stránek Liberty Land, kteří měli svým počínáním připravit zábavní průmysl o několik desítek miliónů euro. Sice vyvázli jen s podmínkou, ale zatím nepadlo rozhodnutí o výši pokuty.

Nadšenci vytvořená plošinovka MiniDoom má pokračování. Dostupné je zdarma

14.března » CDR
Od doby, kdy se podařilo spustit starý Doom na tiskárně, nemůže z této oblasti vzejít více překvapující zpráva. Příznivci vytvořené pokračování plošinovky MiniDoom by však mohla zvednout pár obočí. Anebo potěšit – je všem zdarma přístupné.

3DM se vrací zpět na scénu? Na Final Fantasy XV uvolnili polofunkční crack

9.března » CDR
Čínská crackerská skupina 3DM už před delší dobou rezignovala v úsilí překonávání protipirátské ochrany Denuvo. Nyní dali o sobě vědět, ovšem s prolamováním Denuva to má pramálo co společného.

Ubisoftu uniklo oznámení The Division 2. Můžeme jej očekávat na Playstation 5?

8.března » CDR
Před několika minutami se na oficiálních stránkách Ubisoftu objevilo předčasně logo údajně chystaného Tom Clancy’s The Division 2. Odhalení můžeme očekávat již brzy.

Bitcoin Tycoon je simulátorem ze života těžaře

8.března » CDR
Herní simulátory zřejmě nenechávají jediné téma suché. Žánr pokrývá jak vážnější témata, tak absurdity, které jsou spíše k pobavení a parodování herního průmyslu. Ke kterému extrému se zařadí Bitcoin Tycoon?

Moder přidal do The Sims drogy a prostituci. Hráči mu platí 6000 dolarů měsíčně

7.března » CDR
The Sims 4 je v základu normální hrou, kde si můžete budovat domov svých snů, hnát se za kariérou, rodinným životem, pohodou, šťastným manželstvím a dětmi. Díky modifikaci jednoho fanouška však můžete vyzkoušet i temnější stránku života. Za čárou?

League of Legends od Marvelu. Superhrdinské univerzum vydává vlastní MOBA hru

5.března » CDR
Marvel End Time Arena bude superhrdinskou iterací na vzkvétající žánr MOBA her, které se stále opalují na výsluní zejména v odvětví e-sportu. Jeden by si až řekl, proč se nápad propojit tento žánr se superhrdiny vyrojil až po tak dlouhé době.

RECENZE - Kingdom Come: Deliverance je syrovější než tatarák, ale přesto bašta

23.února » CDR
Po bezmála 100 hodinách hraní přinášíme komplexní recenzi roky očekávaného Kingdom Come: Deliverance, který by konečně mohl posunout český videoherní průmysl o krok vpřed. Zaslouží si nejdražší česká videohra své místo ve světě?

Rise of the Tomb Raider ohlašuje verzi pro Linux a MacOS

16.února » DIIT.cz
Navzdory původní časové exkluzivitě Rise of the Tomb Raider pro Xbox konzole, která nenechala příznivce značky z konkurenčního tábora spát, se titul letos přesouvá na Linux a MacOS.

Vyšlo Kingdom Come: Deliverance, nejdražší česká hra historie. Jaké jsou dojmy?

13.února » CDR
Král vyrazil na svou válečnou výpravu. Jaké jsou naše první bleskové dojmy z Kingdom Come: Deliverance, nejdražší hry, která kdy vznikla v české produkci?

Německo zvažuje zákaz herních lootboxů, podněcují hazard u nezletilých? [ANKETA]

7.února » DIIT.cz
Lootboxy ve videohrách jsou aktuální téma, pro které stále řada států ani herní komunita nemá jasné názvosloví. Na základě nově vypracované studie Univerzity v Hamburku zvažuje německá komise pro ochranu mládeže jejich zákaz.
Diablo III - Populární hra
Microsoft - Americká softwarová společnost
iPhone - Chytrý telefon společnosti Apple

Tato informační stránka o Jáchym Flídr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jáchym Flídr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes