Irena Forejtová

Vztahuje se k

Chcete vlastní zeleninu? Pořiďte si fóliovník na zahradu nebo na balkón

23.dubna » Dáma.cz
S trochou šikovnosti si fóliák zhotovíme sami nebo si koupíme stavebnici. Poradíme vám, na co se při stavbě zaměřit a jak fóliák pořídit rychle a levně.

Fóliovník na zahradu i na balkón

22.dubna » Abeceda Zahrady
S trochou šikovnosti si fóliák zhotovíme sami nebo si koupíme stavebnici. Poradíme vám, na co se při stavbě zaměřit a jak fóliák pořídit rychle a levně.

Jak vybrat rolety: Barva, materiál a ovládací systémy

19.dubna » Abeceda Zahrady
Rolety jsou vhodné do všech typů oken, včetně atypických rozměrů. Poskytují dokonalé zastínění interiéru, plynulou regulaci světla a elegantní provedení. Jaké mají rolety vlastnosti a jak je nejlépe v interiéru využít?

Pěstování sazenic: Přišel čas otužovat sadbu

15.dubna » Abeceda Zahrady
Dostatek světla a přiměřená teplota jsou nezbytné pro vypěstování silné a zdravé sadby. Před výsadbou ven je však nutné rostlinky otužovat, aby neutrpěly šok.

Moderní i venkovská předzahrádka: Které rostliny vybrat?

12.dubna » Abeceda Zahrady
Máte raději romantickou rozevlátou atmosféru venkovského stavení, nebo vás oslovuje moderní jednoduchost? Obojí můžete vyjádřit hned u vstupu do svého domova. Podle toho, jak si zařídíte předzahrádku.

Předzahrádka, kterou vám bude každý závidět. Inspirujte se ve fotogalerii

12.dubna » Abeceda Zahrady
Předzahrádka má dotvářet estetický rámec a zdůraznit vstup do domu. Kromě toho, předzahrádka plní izolační, dekorativní a reprezentační funkci. Naše rady vám pomohou, jak ji osázet, aby nedala mnoho práce.

Zahrádka na balkoně: Zelenina v truhlíku, na zemi i ve vzduchu

10.dubna » Abeceda Zahrady
Správnou kombinací okrasných a užitkových rostlin vytvoříte pěknou a jedlou minizahrádku i na tom nejmenším balkónku. Jen vědět jak na to, neboť pěstování v nádobách má své výhody, ale přináší i řadu úskalí.

Rajčata sázejte teď: Vše o výsadbě a pěstování

6.dubna » Abeceda Zahrady
Že je moc brzo? Kdepak, ve fóliáku rajčata porostou jak z vody a na výsev tyčkových rajčat pro výsadbu po zmrzlých není nač čekat.

Kompost na jaře: Pozor na vlhkost a správné provzdušnění

5.dubna » Blesk.cz
Kompost není jen hromada biologického odpadu, ale živá hmota, která potřebuje péči nejen při jeho zakládání, ale i teď na jaře. Je jedno, zda je uložen v hromadě či kompostéru. Přes zimu se změnily vlhkost i teplota, které mají vliv na zrání kompo...

Jak poznat medvědí česnek a kde ho najít? Jděte na jistotu!

3.dubna » Blesk.cz
Kdo ho jednou ochutná, beznadějně mu propadne. Ve studené i teplé kuchyni má široké použití. Na trhu ale za malý svazek zaplatíte majlant. Zajděte si ho proto raději nasbírat sami. Roste nejen v lese, ale i v pražských lesoparcích. Nespleťte si ho...

V dubnu se za den i devět druhů počasí sejde. Co říkají pranostiky?

1.dubna » Abeceda Zahrady
V letošním roce to vypadá na mírně chladnější a deštivější duben, který bude podle dlouhodobých statistik dokonce o něco chladnější než měsíc březen. Co předpovídají pranostiky?

Alergie v dubnu – kvetou stromy, keře, byliny i trávy

28.března » Abeceda Zahrady
Nejhorším měsícem pro alergiky je duben. Převládá pyl dřevin (olše, líska, topol, bříza, habr a tis) a začínají kvést i byliny – pampeliška, jitrocel a okrasné keře.
Ivana Trumpová - Americká lyžařka
Tim Howard - Americký fotbalový brankář
Liv Tyler - Americká herečka
Barbora Kodetová - Česká herečka
Jindřich Forejt - Bývalý ředitel protokolu prezidenta republiky
Phil Collins - Anglický zpěvák
Clint Eastwood - Americký producent, režisér a herec
Monte Carlo - Jedna ze čtyř částí Monackého knížectví
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Irena Forejtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Irena Forejtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes