Martin France

Vztahuje se k

Vrcholně rozčílený Margita odjel uprostřed koncertu: „Odmítám s takovými hudebníky hrát!“

4.října » Expres.cz
Další články k tématu: Zagorová s Margitou slaví stříbrnou svatbu, z lásky se vyznali veřejně Poznáte ji ještě? Zagorová skoro nepohne obličejem! Mohou za to dávky botoxu? Nesmrtelná Bohdalka slavila 85: Přišel Zeman, Bartoška, Zagorová a nejdůlež...

Loučení s létem pomohlo asistenčním psům

V restauraci Černý kohout u Prokopského údolí v Praze 5 se v neděli uskutečnila charitativní akce "Loučení s létem". Výtěžek z této záslužné akce je určený pro asistenční psy z Centra výcviku psů pro postižené Helppes v Praze 5.

Loučení s létem pomohlo asistenčním psům

19.září » Regiony 24.cz
V restauraci Černý kohout u Prokopského údolí v Praze 5 se v neděli uskutečnila charitativní akce "Loučení s létem". Výtěžek z této záslužné akce je určený pro asistenční psy z Centra výcviku psů pro postižené Helppes v Praze 5.

SOUTĚŽ: VYHRAJ VSTUPENKY NA KONCERT SLOVENSKÝCH HVĚZD S NÁZVEM SLOVENŠTÍ MUŽI VRACÍ ÚDER!

17.září » Óčko.tv
2. října proběhne v pražské Lucerně megakoncert slovenských zpěváků, který je odpovědí na vystoupení slovenských zpěvaček s názvem Slovenské divy. Nebude chybět Maťo Harich nebo Peter Cmorik. S Óčkem teď můžeš vyhrát vstupenky pro sebe i svůj dopr...

Slovenští muži v čele s Margitou, Nagyem a Patejdlem míří bojovně do Prahy

14.září » Aha!
Štefan Margita (61), Peter Nagy (58), Vašo Patejdl (62), Pavol Hammel (68) nebo Peter Cmorik (37) - to je jen zlomek zpěváků, kteří míří na pódium pražské Lucerny. Někteří v Praze vystoupí po dlouhých letech, pro řadu zpěváků to bude premiéra.

Slovenští muži v čele s Margitou a Nagym míří do Prahy

1.září » Týden.cz
Štefan Margita, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Pavol Hamel nebo Peter Cmorik – to je jen zlomek zpěváků, kteří míří na pódium pražské Lucerny. Někteří v Praze vystoupí po dlouhých letech, pro řadu zpěváků to bude premiéra.

Křídla motýlí 2017

14.srpna » Informuji.cz
V sobotu 23. září 2017 od 18.00 se na návsi v Dolních Dunajovicích... | Dolní Dunajovice - (2017-09-23 18:00:00 - 2017-09-23 00:00:00)

Noc s hvězdami na zámku Zahrádky

31.července » Kultura21.cz
Vážené dámy a vážení pánové, dovolte, abychom Vás jménem agentury Martin Production, Univerzity Karlovy, Via Gabrety a zámku Zahrádky co nejsrdečněji přivítali na již plnoletém 19. ročníku benefičního koncertu „Noc s hvězdami“, tentokráte již podr...

Noc s hvězdami na zámku Zahrádky

11.července » Regiony 24.cz
Letošní 19. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami se již potřetí představí na vyhořelém zámku Zahrádky. Po minulých dvou velmi úspěšných koncertech, se 5. srpna na zámeckém nádvoří premiérově objeví většina interpretů.

„Kdo má rád…“, 7. ročník na zámku Nové Hrady

14.června » Kultura21.cz
Agentury Martin Production, Via Gabrety, města Nové Hrady, Jihočeského kraje a radia Faktor přivítá hosty nově v romantických prostorách zámku Nové Hrady na 7. ročníku Dětského dne a benefičního koncertu "Kdo má rád..."
Eva Máziková - Slovenská zpěvačka
Peter Cmorik - Slovenský zpěvák
Jarek Šimek - Český zpěvák, textař a hudební skladatel
Vlastimil Horváth - Český zpěvák
Zora Jandová - Česká herečka a zpěvačka

Tato informační stránka o Martin France zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin France" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes