Vladan Gallistl

Vztahuje se k

Sazka Group upsala dluhopisy za miliardy

11:19 » E15.cz
Investoři nakoupili dluhopisy loterijní Sazka Group miliardářů Karla Komárka a Jiřího Šmejce. „Dluhopisy byly upsány ve výši 200 milionů eur,“ uvedl mluvčí Sazka Group Radek Němeček.

Vítkova skupina: Miliardáři Čmejla a Diviš nás chtějí vydírat

16.února » E15.cz
Nevídaná roztržka nejbohatších Čechů postavila Marka Čmejlu a Jiřího Diviše proti Radovanu Vítkovi, majiteli skupiny CPI Property Group. Výpady se stále zostřují. Vítkova skupina označilo postup miliardářského dua za vydírání.

Evropská pojišťovna Allianz loni zaznamenala pokles čistého zisku

16.února » E15.cz
Čistý zisk evropské pojišťovny Allianz, která působí rovněž v Česku, se loni snížil o 2,3 procent na 6,8 miliard eur (172 miliard korun), přesto zvýší dividendu.

Návrat inflace vyděsil investory

12.února » E15.cz
Centrální bankéři pumpují roky miliardy dolarů do ekonomik, aby dosáhli růstu cen v obchodech. Nyní se jejich přání začíná plnit, což investory viditelně znervóznilo.

Pchjongčchang 2018: olympiáda v době prosperity a skandálů

2.února » E15.cz
Jižní Korea opět pořádá po třiceti letech olympijské hry. A opět se její ekonomice daří, když loni rostla nejrychleji za poslední tři roky. Slavnostní zahájení ZOH v Pchjongčchangu proběhne za týden.

Analytici: Hypotéky podraží, ale ne dramaticky

1.února » E15.cz
Éra levných úvěrů sice končí, ale zdražení půjček nebude dramatické. Guvernér České národní banky Jiří Rusnok očekává letos už jen jedno zvýšení sazeb.

Ve vedení Sazky končí Komárkův člověk

10.ledna » E15.cz
Manažer Martin Škopek, který ve skupině KKCG odpovídá za oblast retailu, skončil ke konci října v čele loterijního kolosu Sazka.

Teplo pro Prahu vyrobí nová spalovna v Mělníku

9.ledna » E15.cz
ČEZ postaví v Mělníku novou spalovnu odpadů, která bude kapacitou srovnatelná s pražskou spalovnou v Malešicích.

Vítkova CPI Property Group koupila v Německu čtyři nemovitosti

8.ledna » E15.cz
Miliardář a majitel CPI Property Group Radovan Vítek zakončil loňský rok ve velkém stylu. Koupil dvě velké nemovitosti v Berlíně a dvě v blízkosti Karlsruhe.

V Česku se přesouvá miliardový kapitál

8.ledna » E15.cz
Na tuzemském trhu se v letošním roce budou točit stamiliardy korun. Na burzu se chystá vstoupit tuzemský antivirový kolos Avast a již se prodává Zentiva nebo například majitel Novy, společnost Central European Media Enterprises.

ANO si brousí zuby na dozorčí radu ČEZ. Chce snížit vliv ČSSD

6.ledna » E15.cz
Většině státních firem s nástupem nové vlády nejspíš personální zemětřesení nehrozí. Část lidí už vyměnil Andrej Babiš v době, kdy šéfoval ministerstvu financí.
Zdeněk Šarapatka - Český publicista

Tato informační stránka o Vladan Gallistl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladan Gallistl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes