Klára Galová

Vztahuje se k

Lyžování je úplná magořina, vztah kajakáře a lyžařky funguje dost špatně, říká Josef Dostál

19.února » Seznam Zprávy
Rychlostní kanoista Josef Dostál promluvil o vztahu s Kateřinou Pauláthovou, českou reprezentantkou ve sjezdovém lyžování. Stříbrný olympionik z Ria v rozhovoru prozradil, jak se dají skloubit kalendáře dvou vrcholových sportovců ze zcela odlišnýc...

Kritizuješ Kreml, tak jsi fašista! Rusové mají nové oblíbené slovo

11.února » Seznam Zprávy
Kdokoliv v Rusku s něčím nesouhlasí, může být nazván fašistou. Američané, NATO, EU, ale vlastně každý, s kým nesouhlasí, jsou v ruských médiích označováni za fašisty a nacisty.

O financování kampaně nic nevím. Voliči rozhodli i o mé práci, mluvčím Zemana budu dále, říká Ovčáček

1.února » Seznam Zprávy
Moji práci zhodnotili voliči ve volbách, budu aktivním tiskovým mluvčím, který vždy brání pana prezidenta, říká hradní mluvčí Jiří Ovčáček v Osmičce Heleny Šulcové.

Největší český developer: Průměrný nový pražský byt bude letos stát okolo 100 tisíc korun za metr

31.ledna » Seznam Zprávy
Poprvé od krize meziročně poklesl počet prodaných nových bytů v Praze. Jejich cena ale vzrostla natolik, že developeři utržili stejně peněz.

Vizážista hvězd Pavel Kortan: Ženy by neměly zapomínat na přirozenost

30.ledna » Seznam Zprávy
Pavel Kortan je vizážistou už více než deset let. Líčí „obyčejné” ženy i známé tváře a v pořadu Slavní poradil, na co by si měla dávat pozor každá žena.

Botox je pro mě únik od hraní v muzikálech, říká zpěvák Jan Kopečný

30.ledna » Seznam Zprávy
Aby mohl na pódiu ukázat i své pravé já a nejenom naučené role, založil zpěvák Jan Kopečný novou kapelu Botox. I o ní povyprávěl ve studiu Slavných.

Ústavní soud: Stát musí zvýšit náhrady pro majitele domů za to, že dřív reguloval nájemné

30.ledna » Seznam Zprávy
Ústavní soud uznal „štrasburské“ vítězství majitelů domů a nařídil soudům nižší instance vypočítávat náhrady jako rozdíl mezi obvyklým tržním a regulovaným nájemným.

Bezpečí pro vojáky. Brněnští vědci vyztuží vesty uniforem i pancíře aut proti kulkám

30.ledna » Seznam Zprávy
Vědci z brněnského Vysokého učení technického vylepšili speciální balistickou keramiku. Používá se třeba do neprůstřelných vest nebo na obrněná auta. Materiál je lehčí a odolnější. A co především, utlumí náboje letící i rychlostí osm set metrů za ...

Trumpova administrativa oznámila, že neuvalí na Rusko nové sankce

30.ledna » Seznam Zprávy
Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa oznámila Kongresu, že nové sankce na Rusko neuvalí. Zákon o sankcích proti Rusku z loňského roku podle amerického ministerstva zahraničí už beztak způsobil značnou ztrátu ruskému zbrojnímu průmyslu.

Hvězda 80. let Michaela Linková provozuje kadeřnictví a zpívá s dětmi

29.ledna » Seznam Zprávy
Michaela Linková natočila svoje poslední album před 13 lety, až dodnes si dala od zpívání pauzu. Teď má nový duet, dovede vám skvěle ostříhat vlasy a zpívá s dětmi ve sboru.

Tato informační stránka o Klára Galová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Galová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes