Róberta Maka Glasgow

Červená karta, vlastní gól. Slováci si pokazili boj o mistrovství světa, pak kritizovali sudího

6.října » Český rozhlas
Fotbalisté Slovenska po porážce 0:1 vlastním gólem minutu před koncem předposledního utkání kvalifikace mistrovství světa na půdě Skotska litovali, že si jedním zápasem pokazili dva roky práce. Zároveň kritizovali srbského rozhodčího Milorada Maži...

Slováci kritizovali sudího za vyloučení a už nevěří v baráž o MS

6.října » Eurofotbal.cz
Slováci po porážce 0:1 vlastním gólem minutu před koncem předposledního utkání kvalifikace mistrovství světa na půdě Skotska litovali, že si jedním zápasem pokazili dvouleté úsilí. Zároveň kritizovali srbského rozhodčího Milorada Mažiče, který už ...

Tato informační stránka o Róberta Maka Glasgow zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Róberta Maka Glasgow" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes