Jaromír Glisník

Vztahuje se k

Skylink: Není důvod připojovat CAID 0D96

3.ledna » Parabola.cz
V loňském roce nastal zlom a k nově zařazeným programům satelitní platformy Skylink - Insight UHD a Insight HD nebyl připojen kryptovací systém Irdeto s CAID 0D96, který používají ICE karty Skylinku.

Mňam TV zůstává v nabídce Skylinku

9.listopadu » Parabola.cz
Český gastronomický a lifestylový kanál Mňam TV zůstává v nabídce česko-slovenské satelitní platformy Skylink a to i přes nedávné oznámení provozovatele stanice, že odchází s programem ze Skylinku.

Skylink nechystá náhradu za Mňam TV

30.října » Parabola.cz
V úterý 31. října 2017 opustí nabídku česko-slovenské satelitní platformy Skylink gastronomický a lifestylový kanál Mňam TV. Po nedávném vyřazení Mňau TV skončí na této platformě i druhý kanál provozovatele S&P Broadcasting.

Bratislava Business Briefing: Výzvy televizního odvětví na Slovensku

30.října » Parabola.cz
Na akci organizované Broadband TV News a SES se setkali profesionálové z oboru, aby diskutovali o budoucnosti slovenského televizního trhu.

Mňam TV bude na Skylinku bez náhrady

30.října » Parabola.cz
V úterý 31. října 2017 opustí nabídku česko-slovenské satelitní platformy Skylink gastronomický a lifestylový kanál Mňam TV. Po nedávném vyřazení Mňau TV skončí na této platformě i druhý kanál provozovatele S&P Broadcasting.

Operátory čeká běh na dlouhou trať, v boji s nelegálním příjmem ale mají plán

30.října » ČRo
Existují hmatatelné signály, že jinak konkurenční operátoři se v boji proti nelegálnímu sledování satelitní televize spojí a vytvoří společné aliance. Může jít o firmy používající stejné kódování.

Skylink odmítl obvinění z pirátství

27.října » Parabola.cz
Lucemburská mediální skupina M7 Group odmítla obvinění, že je zodpovědná za vysokou úroveň pirátství v podobě sdílení karet na Slovensku, zejména ve východní části země. Operátor tak reagoval na dotaz publika od nedávno spuštěné satelitní platform...

Satelitní služba Skylink: Vadí nám neautorizovaný příjem, chystáme opatření

21.září » ČRo
„Jsme nuceni využít možností, které nám kódovací systém Irdeto poskytuje a za které celá léta platíme,“ obhajuje kroky operátora Jaromír Glisník.

Mňau TV zůstane na Skylinku? Rozhodne se již brzy

20.září » Parabola.cz
Včera ráno operátor satelitní platformy Skylink představil programové novinky. Do nabídky zařadil stanice Nova +1 HD pro diváky v Česku, Markíza +1 HD pro zákazníky na Slovensku a pro oba trhy hudební a zábavní program Senzi TV.

Poptávka po televizích ze sousední země existuje. Operátoři ji ale nemají jak změřit

19.září » RadioTV
V letošním roce postupně skončila řada českých komerčních programů na Slovensku a své působení ukončily i některé slovenské kanály v ČR. Šéf platformy Skylink zatím nezaznamenal žádný výrazný posun v chování zákazníků.

Cílem protipirátských opatření není vyřazení uni čteček, tvrdí operátor Skylinku

16.září » Parabola.cz
Jaromír Glisník, člen M7 Group (Skylink) v rozhovoru pro web parabola.cz odpovídá na otázky týkající se pirátství tv signálu, konci 0D97, zahájení prodeje modulů Viaccess a přibližuje chystané novinky ve Skylink Live TV.

Skylink chystá aplikace pro Smart tv a další tv pro Skylink Live TV

16.září » Parabola.cz
Zákazníci mobilní televize Skylink Live TV se postupně dočkají nových služeb a programů. Jednou z novinek bude aplikace Skylink Live TV pro chytré televizory (tzv. Smart tv). Díky tomu budou mít diváci přístup k programům a službám operátora přímo...

Tato informační stránka o Jaromír Glisník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Glisník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes