Jaromír Glisník

Vztahuje se k

[aktualita] Majitel Skylinku se domluvil s programy AMC, dočkají se jich i uživatelé služby Skylink Live TV

2.března » Lupa.cz
Společnost M7 Group, do jejíhož portfolia mimo jiné patří největší česko-slovenská satelitní platforma Skylink, prodloužila smlouvu se společností AMC Networks International. Ta provozuje portfolio osmi televizních stanic, filmové AMC a Film+, spo...

Diváci Skylinku nepřijdou o AMC ani Sport1 a Sport2. Operátor podepsal novou smlouvu

28.února » RadioTV
Provozovatel platformy Skylink preventivně počítal s vyřazením programů skupiny AMC. Obě strany se ale nakonec domluvily na nové smlouvě. Všechny programy AMC Networks International zůstávají v nabídce včetně atraktivních stanic Sport1 a Sport2.

Skylink: Geoblokace programů zvýšila poptávku po nelegálním příjmu

28.ledna » Parabola.cz
Nárůst pirátského příjmu programů satelitní platformy Skylink a dalších služeb je realitou, kterou nelze popřít. Uvedl v rozhovoru pro web parabola.cz Jaromír Glisník ze společnosti M7 Group.

Provozovatel kanálu FilmBox zvyšuje dostupnost, hodlá oslovit nové diváky

25.ledna » RadioTV
Mezinárodní mediální společnost SPI International na českém i slovenském televizním trhu expanduje s filmovým kanálem FilmBox. Počet předplatitelů by měl koncem ledna dosáhnout 2 milionů. Přispěje k tomu přítomnost v základní nabídce Skylinku.

Skylink: Zaměříme se na programy se slibným komerčním potenciálem

24.ledna » Parabola.cz
Ohlédnutí za rokem 2017, změny v programové nabídce, ceníku, situaci kolem stanic AMC Networks, vylepšování aplikace Skylink Live TV a o nové alikaci pro televizory je rozhovor s Jaromírem Glisníkem ze společnosti M7 Group, která Skylink provozuje.

Skylink: Není důvod připojovat CAID 0D96

3.ledna » Parabola.cz
V loňském roce nastal zlom a k nově zařazeným programům satelitní platformy Skylink - Insight UHD a Insight HD nebyl připojen kryptovací systém Irdeto s CAID 0D96, který používají ICE karty Skylinku.

Mňam TV zůstává v nabídce Skylinku

9.listopadu » Parabola.cz
Český gastronomický a lifestylový kanál Mňam TV zůstává v nabídce česko-slovenské satelitní platformy Skylink a to i přes nedávné oznámení provozovatele stanice, že odchází s programem ze Skylinku.

Skylink nechystá náhradu za Mňam TV

30.října » Parabola.cz
V úterý 31. října 2017 opustí nabídku česko-slovenské satelitní platformy Skylink gastronomický a lifestylový kanál Mňam TV. Po nedávném vyřazení Mňau TV skončí na této platformě i druhý kanál provozovatele S&P Broadcasting.

Bratislava Business Briefing: Výzvy televizního odvětví na Slovensku

30.října » Parabola.cz
Na akci organizované Broadband TV News a SES se setkali profesionálové z oboru, aby diskutovali o budoucnosti slovenského televizního trhu.

Mňam TV bude na Skylinku bez náhrady

30.října » Parabola.cz
V úterý 31. října 2017 opustí nabídku česko-slovenské satelitní platformy Skylink gastronomický a lifestylový kanál Mňam TV. Po nedávném vyřazení Mňau TV skončí na této platformě i druhý kanál provozovatele S&P Broadcasting.

Operátory čeká běh na dlouhou trať, v boji s nelegálním příjmem ale mají plán

30.října » ČRo
Existují hmatatelné signály, že jinak konkurenční operátoři se v boji proti nelegálnímu sledování satelitní televize spojí a vytvoří společné aliance. Může jít o firmy používající stejné kódování.

Skylink odmítl obvinění z pirátství

27.října » Parabola.cz
Lucemburská mediální skupina M7 Group odmítla obvinění, že je zodpovědná za vysokou úroveň pirátství v podobě sdílení karet na Slovensku, zejména ve východní části země. Operátor tak reagoval na dotaz publika od nedávno spuštěné satelitní platform...

Tato informační stránka o Jaromír Glisník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Glisník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes