Petr Globočník

Vztahuje se k

Strana zelených

18.října » ParlamentniListy.cz
Náklady na zdolání požáru, který vypukl 28. 8. 2017 v areálu skládky Celio, se vyšplhaly na 8 310 400 Kč. Takto vysokou částku však nehradí provozovatel skládky, ale daňoví poplatníci.

Cínovec se zplundruje, lithium vyveze za pár šupů, region nebude mít nic. Dopadne to jako se zlodějskými uhlobarony. Do debaty

15.října » ParlamentniListy.cz
ROZHOVOR Zplundruje se okolí Cínovce, lithium se vyveze za pár šupů, zbohatne pár vyvolených a region z toho zchudne. I tak to může dopadnout, pokud se nepoučíme z uhlí... Na druhou stranu teď máme šanci napravit zkázu, kterou nešetrná těžba způso...

Strana zelených

13.října » ParlamentniListy.cz
V litvínovské části Janov dochází v těchto dnech k odpojování celých domů od přívodu tepla a teplé i studené vody.

Chcete lepší sádru? Připlaťte si, shodují se lídři stran v kraji

9.září » Mostecký deník
Ústecký kraj /ANKETA/ - Nejmodernější oční čočky, lepší sádra nebo třeba drahé vakcíny. Tyhle položky včetně patnácti dalších byly součástí balíčku nadstandardní zdravotní péče, za který si od ledna 2012 pacienti připláceli.

Zelení: Při požáru skládky Celio unikaly škodlivé látky

31.srpna » Týden.cz
Při požáru skládky Celio u Litvínova na Mostecku byly na německé straně Krušných hor naměřeny vyšší koncentrace benzenu, než je obvyklé.

Při požáru skládky Celio údajně unikaly škodlivé látky

31.srpna » EuroZprávy.cz
Litvínov - Při požáru skládky Celio u Litvínova na Mostecku byly na německé straně Krušných hor naměřeny vyšší koncentrace benzenu, než je obvyklé.

Zelení a průmysl – cesta po Německu

18.července » Strana zelených
Sledujte náš cestovní seriál na Facebooku Monika Horáková, Hana Veronika Konvalinková a Petr Globočník dnes vyrážejí na studijní cestu po německém průmyslu, který dokáže být ohleduplný k životnímu prostředí Navštíví například chemický podnik Infra...

Zelení: Uhlí ne, lithium ano!

22.června » Strana zelených
Na Mostecku letos poprvé v historii České republiky probíhá klimatický tábor. Severočeští Zelení se ho účastní pod heslem „Uhlí ne, lithium ano!“ „Není těžba jako těžba,“ říká Petr Globočník, lídr kandidátky ústeckých Zelených. „Lithium je surovin...

Volby se blíží, stranám na severu Čech se už rýsují kandidátky

3.dubna » Ústecký deník
Ústecký kraj - Lídry pro podzimní parlamentní volby má v Ústeckém kraji zatím jen část politických stran. Jasno mají komunisté, které povede současná poslankyně Hana Aulická Jírovcová, a také ODS.

Tato informační stránka o Petr Globočník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Globočník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes