Jan Gloz

MDO: KOM-CEB 5:4 p.p - Kometa rozhodla v prodloužení

Karel Svoboda, Jakub Zich (KOM) - reportáž - BRNO — V souboji dvou týmů z čela nadstavbové skupiny byli nakonec spokojenější domácí hokejisté, kteří gólem ve druhé minutě prodloužení rozhodli o tom, že dva body zůstaly na jihu Moravy. V dresu Moto...

17.února » HC Kometa Brno
Michal Kuba, foto: Anděla Trötzmüllerová. - B r n o – Kometa v úterním souboji s budějovickým Motorem byla dlouho o krok napřed vůči soupeři. O dvoubrankové vedení však v závěru utkání přišla a za stavu 4:4 se prodlužovalo, po minutě hry se domácí...

Tato informační stránka o Jan Gloz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Gloz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes