Hana Gregorová

Vztahuje se k

Hana Gregorová se nepoučila! Přiznala, že chce po Koptíkovi zase mladšího chlapa

15.března » Super.cz
Hana Gregorová (65) přiznává, že se jí život po boku mladšího muže zalíbil. Vyloučila návrat k expříteli Ondřeji Koptíkovi, ale ve svém životě by uvítala opět mladšího partnera. "Chtěla bych určitě někoho mladšího," řekla Top Staru Gregorová.

Nepoučitelná Hana Gregorová? Promluvila, a stojí to za to!

14.března » stars24.cz
Herečka byla přistižena s mladým mužem po jejím boku. O tom prozradila, že je pouze dlouholetým přítelem a je mu spíše matkou. Nyní promluvila a zdá se, že i přes hroznou zkušenost s bývalým partnerem Ondrejem Koptíkem, nechce zůstat sama. Ráda by...

Hana Gregorová prolomila mlčení: Chci zase někoho mladšího!

14.března » Blesk.cz
Herečka Hana Gregorová (65) má za sebou těžké období a dlouho se stranila veřejnosti. Teď už je ale zřejmě opět ve své kůži. Vyráží zase do společnosti s mladšími muži a nyní dokonce přiznala, jaký by měl být její další partner!

Hana Gregorová prolomila mlčení: Chce zase mladšího chlapa!

13.března » Blesk.cz
Herečka Hana Gregorová (65) má za sebou těžké období a dlouho se stranila veřejnosti. Teď už je ale zřejmě opět ve své kůži. Vyráží zase do společnosti s mladšími muži a nyní dokonce přiznala, jaký by měl být její další partner!

Rána pro Koptíka! Má Gregorová nového milence?

13.března » stars24.cz
Hana Gregorová se po dlouhé době objevila ve společnosti. Po jejím boku byl znatelně mladší muž. Všechny zajímalo, kdo je ten mladík. Co o něm Gregorová prozradila?

Kdo je tajemný mladíček po boku vdovy Gregorové? Díky němu se odrazila ode dna!

13.března » Blesk.cz
Vedle Hany Gregorové (65) se objevil další zajíček. Podle zjištění Nedělního Blesku ale nejde o zcela novou známost, s herečkou se zná již mnoho let.

Má nenasytná Hanka dalšího sexy zajíčka?

12.března » NašeHvězdy.cz
Stejné místo, stejná doba, ale jiný partner. Herečka a bývalá principálka Hana Gregorová (65) se po dlouhé době odhodlala znovu do společnosti na ples a hned po boku nového a už na první pohled o dost mladšího partnera. Nemá snad korpulentní drači...

Vdova Hana Gregorová: Vzala si domů zajíčka! V divadle byl kluk pro všechno

9.března » Blesk.cz
Na první pohled by se mohlo zdát, že je nepoučitelná. Hana Gregorová (65) vyvedla do společnosti nového mladého muže a pak s ním zamířila... rovnou k sobě domů!

Noční návštěva u Gregorové: Jmenuje se David, kluk pro všechno!

9.března » Aha!
Je to šest měsíců, co Hana Gregorová (65) opustila mladého milence, který měl velké problémy s drogami. Dlouhou dobu se vyhýbala veřejnosti a tak všechny šokovala, když přišla na premiéru muzikálu a ještě si přivedla mladého muže.

Mladého klučinu si vzala domů! Víme, kdo je tajemný doprovod Hany Gregorové

9.března » eXtra.cz
Herečka Hana Gregorová (65) má v poslední době slabost pro mladší modely. S jedním to moc dobře nedopadlo, protože kromě Hanky měl rád i drogy. Kdo je jejím novým objevem?

Hana Gregorová: Bez zajíčka nedá ani ránu

9.března » iHOT.cz
Haně Gregorové zřejmě dělá dobře, být na prvních stránkách bulvárních plátků a webů. Její ostuda z bývalým zajíčkem Koptíkem je ještě docela čerstvá, Gregorová už ale chodí do společnosti s dalším zajíčkem. Byla s ním i na plese a dorazila s ním i...

Opět si vyrazila se zajíčkem: Hana Gregorová rozdává úsměvy a září štěstím

8.března » Super.cz
Po rozchodu s Ondřejem Koptíkem herečka Hana Gregorová (65) na mladé muže nezanevřela. Snad už si ale bude dávat větší pozor. Vdova po Radkovi Brzobohatém vyrazila s o pár desítek mladším mužem už na Česko Slovenský ples a s mladším doprovodem se ...

Tato informační stránka o Hana Gregorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Gregorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes