15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Kamila Gregorová

V Českém ráji nejlepší Jan Procházka a Karolína Kettner

31. ročník Pěkných prázdnin s orientačním během v Českém ráji, který připravil TJ Turnov, vyhráli v elitních kategoriích Kateřina Kettner a Jan Procházka.

Víkendové oblastní žebříčky (první víkend v říjnu)

Zatímco na Moravě byly poslední dva závody žebřičku B-Morava, v Čechách se o víkendu konala celá řada oblastních závodů.

Béčka v Krušných horách

4. a 5. kolo žebříčku B-Čechy západ (sobotní klasická a nedělní krátká trať) se konalo za pořadatelství TJ Lokomotiva Teplice v terénech Krušných hor.

Interkompas 47

Třídenní závod Interkompas 47 v lesích pod Landštejnem vyhrála Rakušanka Ylvi Kastner (ženy) a Jeroným Kamenický (muži).

Interkompas 45

3-denní závody Interkompas 45 měly centrum v letním táboře Bílá skála v Číměři. V ženách jasně vyhrála Kamila Gregorová, v mužích byl těsně první Jan Flašar.

Velikonoce ve skalách vyhráli Gregorová a Dragowski

3-denní o-závody Velikonoce ve skalách měly na pořadu letos již 21. ročník. V elitních kategoriích vyhráli Kamila Gregorová a Kuba Dragowski.

Mizuno Team přes zimu posílil a má ambice i na silnici

24.ledna » běhej.com
Romane, co vám přinesla loňská sezona a přelom roku? „Začátkem roku jsme přibrali do týmu Jáchyma Kováře, kterému se dařilo jak na dráze, kde získal titul mistra republiky na 3 km překážek, tak v terénu, kde byl členem reprezentačního družstva v běh…

P�es pra�sk� parky, kopce a p��kopy prob�hl nejrychleji V�t Pavli�ta. Premi�rov� �EZ City Trail Run p�il�kal t�m�� 1 000 b�c�.

27.října » Sportovci
P�es osm pra�sk�ch vyhl�dek a 242 schod� se nejrychleji prohnal favorit z�vodu V�t Pavli�ta, kter� sv� soupe�e utrhl hned v prvn�m stoup�n� na Pet��n a minutov� n�skok udr�el a� do c�le v are�lu nemocnice Bohnice. Panoramatick� v�hledy na Prahu scho…

Tato informační stránka o Kamila Gregorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Gregorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes