Tomáš Hauptvogel

Vztahuje se k

Moderátor Primy den po vážné operaci moderoval zprávy: Musel mít silné léky proti bolesti

9.února » Super.cz
Ještě ve středu ležel moderátor Tomáš Hauptvogel na operačním sále a hned ve čtvrtek už vysílal zprávy v přímém přenosu. Do televize dorazil o berlích.

Hauptvogel znovu na operačním sále! Leží v bolestech, ale chce zase vysílat

8.února » Blesk.cz
Moderátor Tomáš Hauptvogel (44) musel znovu pod kudlu! Lékaři si ho již po několikáté vzali do parády kvůli zraněním, která utrpěl při děsivé nehodě na motorce v roce 2015. Jak se teď cítí a kdy se vrátí do práce?

Zprávař Hauptvogel: Další operace a soud

8.února » Aha!
V roce 2015 měl moderátor primáckých zpráv Tomáš Hauptvogel vážnou nehodu na motorce. Řidič osobního auta mu nedal přednost a on se drsně pomlátil v příkopě. Problémy z oné nehody řeší doteď, především tedy ty zdravotní, a tak šel po zhruba třech ...

Moderátor Hauptvogel sončil po nehodě v nemocnici!

7.února » stars24.cz
Primácký moderátor Tomáš Hauptvogel musel opět na operaci. Poté, co před třemi lety boural na motorce, si poškodil předloktí a nohu, odkud mu lékaři vyndávali železo.

Oblíbený moderátor Hauptvogel je po nehodě v nemocnici!

7.února » stars24.cz
Primácký moderátor Tomáš Hauptvogel musel opět na operaci. Poté, co před třemi lety boural na motorce, si poškodil předloktí a nohu, odkud mu lékaři vyndávali železo.

Moderátor Primy je v nemocnici! Čekají ho berle a silné léky proti bolesti

7.února » Super.cz
Moderátor zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel musel znovu pod nůž. Z předloktí a pravé nohy mu po téměř třech letech vyndávali železo.

Sloupek Tomáše Hauptvogela: Osobní odpovědnost

26.ledna » Metro
Dovolil bych si volně parafrázovat z Haškova Švejka: „Tak nám zvolili prezidenta.“ „Kterýho, paní Müllerová?“ Další články k tématu: Sloupek Tomáše Hauptvogela: Hlas lidu Sloupek Tomáše Hauptvogela: Nové studio Sloupek Tomáše Hauptvogela: Svoboda?...

Moderátor televize Prima se stane otcem! Jeho partnerka je v pátém měsíci

8.ledna » instory.cz
Moderátor primáckých zpráv Tomáš Hauptvogel zveřejnil radostnou zprávu.Se svojí manželkou Monikou čeká přírůstek do rodiny.

Moderátor Hauptvogel je šťastný: S manželkou čekají vytoužené miminko!

6.ledna » stars24.cz
Prozradila to stuha kolem bříška u vánočního stromku! Moderátor Zpráv TV Prima Tomáš Hauptvogel je zřejmě v tenhle čas nejšťastnější chlap na světě. S manželkou Monikou totiž víc než dva roky po svatbě čekají vytoužený přírůstek do rodiny!

Moderátor Tomáš Hauptvogel se stane otcem!

Moderátor primáckých zpráv Tomáš Hauptvogel zveřejnil radostnou zprávu. Se svojí manželkou Monikou čeká přírůstek do rodiny.

Tomáš Hauptvogel září štěstím: Bude otcem

6.ledna » iHOT.cz
Moderátor Tomáš Hauptvogel bude poprvé otcem. Prozradila to stuha kolem bříška u vánočního stromku! Moderátor Zpráv na Primě je tak momentálně ten nejšťastnější chlap pod sluncem. Jeho manželka Monika je totiž v pátém měsíci těhotenství a na jaře ...

Moderátor Hauptvogel se raduje: S manželkou čekají vytoužené miminko!

4.ledna » Blesk.cz
Moderátor zpravodajství na Primě Tomáš Hauptvogel (43) má velký důvod k radosti. S manželkou Monikou totiž víc než dva roky po svatbě čekají vytoužený přírůstek do rodiny!

Tato informační stránka o Tomáš Hauptvogel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Hauptvogel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes