Petr Hladík

Vztahuje se k

Upoutávka: o ČR na Blízkém východě s velvyslancem ČR v Jordánsku

Na okraj výstavy "Létající lékaři" v Národní technické knihovně v Praze proběhne v jejím vzdělávacím centru dne 21. února od 19 hodin debata s velvyslancem ČR v Jordánsku P. Hladíkem o působení ČR na Blízkém východě.

Diskuze: Česká republika na Blízkém východě

19.února » Pražský patriot
Co je vlastně Blízký východ a jak ho chápat? Jaká panuje na Blízkém východě aktuální situace a jakou roli v ní hraje Česká republika?

Sociální byty budou v Brně i pro pracující: Nesmí ale brát více než polovinu průměrné mzdy

18.února » Blesk.cz
Motivovat lidi k nástupu do zaměstnání se rozhodla brněnská radnice. Sociální byty totiž přestala nabízet výhradně těm, kdo pobírající dávky. Mohou si o ně zažádat i lidé, kteří pracují za mzdu jen o několik tisíc vyšší, než je ta minimální.

U Mendláku vznikne bytový komplex za miliardu. Nabídne obchody, kavárny a tři sta padesát bytů

14.února » Brněnská Drbna
V Brně blízko Mendlova náměstí vznikne pět domů s 350 byty, obchody a kavárnami, součástí výstavby budou i dětská hřiště. Za miliardy korun je chce zhruba do pěti let vybudovat soukromý investor, prozradil architekt Tomáš Pilař z kanceláře Kuba & ...

Brno chce postavit parkovací domy hned u sedmi nemocnic

14.února » Brněnská Drbna
Brno chce v příštích šesti letech u sedmi nemocnic vybudovat parkovací domy s několika sty míst za stovky milionů korun. Stavět by je mohlo město, nemocnice nebo jiní investoři. U nemocnic bývá s parkováním problém. Domy by se daly využít v noci i...

Z olympijských parků se stal festival. V Česku ho hostí Brno a Ostrava, vyjde na 110 milionů

9.února » iHNED.cz
Začalo to před čtyřmi lety olympijským parkem na Letné, letos už myšlenku převzaly i francouzský Grenoble a Slovinsko. Českou myšlenku parků převzal Mezinárodní olympijský výbor pod hlavičkou Olympijský festival 2018. V Česku se v pátek návštěvník...

Kam umístit císaře? Historické sousoší Josefa II. se může vrátit do centra

8.února » Moderní Brno
Místo v parku psychiatrické léčebny opět uprostřed města přímo na Dominikánském náměstí. Historické sousoší zhotovené k uctění památky císaře Josefa II. možná po opravě vytvoří novou dominantu náměstí. Plán má ale kritiky.

Cena města Brna pro Michala Marka

7.února » Akademie věd ČR
Profesor Michal V. Marek, ředitel Ústavu výzkumu globální změny AV ČR (CzechGlobe), získal jako zakladatel evropského centra excelence Cenu města Brna v oblasti přírodních věd.

Syn místostarosty získal obecní byt, komise už si okolnosti nevybavuje

7.února » iRegiony Impuls
Mezi prvními zájemci o obecní byt v brněnském Králově Poli se neumístil. Přesto jej syn Daniela Valenty, místostarosty spravujícího bydlení v městské části, získal. V pořadníku je přitom 260 žadatelů, kteří často čekají i roky.

Syn místostarosty získal obecní byt, komise už si okolnosti nevybavuje

7.února » iDNES.cz
Mezi prvními zájemci o obecní byt v brněnském Králově Poli se neumístil. Přesto jej syn Daniela Valenty, místostarosty spravujícího bydlení v městské části, získal. V pořadníku je přitom 260 žadatelů, kteří často čekají i roky. Další články k téma...

Kam umístit císaře? Historické sousoší Josefa II. se může vrátit do centra

7.února » Brněnský deník
Brno /ANKETA/ – Místo v parku psychiatrické léčebny opět uprostřed města přímo na Dominikánském náměstí. Historické sousoší zhotovené k uctění památky císaře Josefa II. možná po opravě vytvoří novou dominantu náměstí. Plán má ale kritiky.

Také potřebujete byt? Tak honem k lidovcům, tam získejte nějaký post a nějaký byt se pro vás najde. Kam se hrabe „karlovarská l

4.února » Pražský patriot
Také potřebujete byt? Tak honem k lidovcům a tam získejte nějaký post a nějaký byt se pro vás najde. Kam se hrabe „karlovarská losovačka“!

Tato informační stránka o Petr Hladík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hladík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes