Vratislava Hofmanová

Vztahuje se k

Jak fungovala manželství dříve a dnes? Ideály se nemění

7:02 » i60.cz
Potkat velkou lásku a společně žít až do smrti. Překonávat společně zlé časy. Tak si představuje svůj život naprostá většina lidí. Že jsou to naivní ideály? Ale ne. Vypovídá to o tom, že základní hodnoty se nemění.

Tajemný adventní věnec. Co o něm víme?

20.listopadu » i60.cz
Blíží se adventní čas a jeden ze způsobů jeho slavení je výroba či koupení adventního věnce. Většina lidí, kteří ctí tradiční české vánoční zvyky, si bez něj tuto dobu nedovedou představit. Jenže ve skutečnosti adventní věnec se starými českými zv...

Mám velikost XXL. No a co?

15.listopadu » i60.cz
Kéž by si toto dokázaly říct všechny ženy s kyprými tvary. Běžnější spíše je, že se trápí a výběr slušivého oblečení je pro ně noční můrou. Něco málo se v tomto směru mění, ale jde to ztuha.

Staré lásky se vracejí

13.listopadu » i60.cz
Stává se to mnoha lidem. Po řadě let potkají někoho, koho kdysi měli rádi. A cítí to znovu. I když jsou spokojeně zadaní, když mají rodiny, svůj život. Stává se to kdykoli, ve čtyřiceti i v sedmdesáti.

Nejodpornější věta: Už máš...?

12.listopadu » i60.cz
Teď bude znít často v této podobě: Už máš napečeno? Už máš nakoupeny dárky? Už máš uklizeno? Z nějakého záhadného důvodu se listopadový a prosincový čas změnil v honbu, kterou nejvýstižněji vyjadřují otázky začínající slovem už.

Pozor na světlo. Pomáhá i škodí

9.listopadu » i60.cz
Spaní při rozsvícené lampičce. Jeden partner spí, druhý vedle v kouká na něco v notebooku, takže ve tmě svítí monitor. Oknem do pokoje v noci září pouliční osvětlení. Pozor na tyto situace.

Zlá slova. Proč je říkáme?

8.listopadu » i60.cz
Ty jsi nemožný! Už to s tebou není k vydržení. Mlč, je mi z tebe špatně. Zbláznila jsi se? Přiznejme si, kolikrát v životě jsme nějakou takovou větu řekli partnerovi či partnerce? Ano, v dlouhodobých vztazích občas nějaká ta ošklivá věta zazní.

Mohou v sedmdesáti růst svaly? Ano a cvičení se vyplatí

7.listopadu » i60.cz
Dospělý člověk ztrácí v průměru každých deset let přes tři kila svalů. Není divu, že když se řekne starý člověk, většinou si představíme buď někoho hodně hubeného, slabého. Nebo naopak někoho pokrytého vrstvami tuku. Zpravidla ne člověka s pevným ...

Žena jako inspirace: Susan Sarandon a její ženskost

6.listopadu » i60.cz
Hodí se, aby žena, která překročila sedmdesátku, nosila hluboké výstřihy a ukazovala svůj dekolt? Někdo řekne, že ne. Někdo vůbec nepochopí otázku: A proč by neměla? Susan je nejen skvělá herečka, ale je dobré si jí všimnout i kvůli jejímu stylu.

Jak vybrat psa? Pozor na množírny!

6.listopadu » i60.cz
Dříve jsme slovo množírna neznali. Nyní se skloňuje ve všech pádech v souvislosti se psy. Přesněji, v souvislosti s tím, jak Češi propadli lásce ke psům a chtějí co nejatraktivnější plemena za co nejméně peněz. Ideální stav pro podvodníky.

Žena je doma, muž je spokojen

3.listopadu » i60.cz
Možná, že tento titulek bude vyhodnocen jako genderově naprosto nevyvážený a vzbudí emoce. Ale je to tak, muži jsou spokojenější, když mají partnerky doma. I když přitom mlčí nebo bručí, ve skutečnosti jsou šťastní.

Zimní móda. Tento rok je přívětivá!

1.listopadu » i60.cz
Objemný volný kabát? Nebo naopak přiléhavý stažený páskem? Nenápadně černý či šedý? Nebo naopak červený či žlutý? Nikdy nebyla móda tak rozvolněná a letošní blížící se zimní sezóna je toho důkazem. Jak ale s těmi lákadly naložit?

Tato informační stránka o Vratislava Hofmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vratislava Hofmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes