Vratislava Hofmanová

Vztahuje se k

Muž chodí na kosmetiku. Co to znamená?

24.května » i60.cz
Doba, kdy kosmetickou výbavu muže zpravidla tvořila jen voda po holení, je pryč. Dnešní poličky v koupelnách jsou přeplněné kosmetikou pro pány. Mnozí jí tam mají více než ženy. Nad tím, jak o sebe dnešní muži pečují, by naši předkové žasli.

Muži neradi stárnou. Často jsou pak terčem posměchu

23.května » i60.cz
Říká se, že mužské stárnutí je náročnější než to ženské a něco na tom je. Hranice mezi tím, kdy muž v letech žertuje se ženami a je zábavný či trapný, je velmi tenká a proměnlivá. Nejeden pán se už spálil a slyšel něco ve smyslu: Vrať se do hrobu.

Milujeme horoskopy. A věříme jim

22.května » i60.cz
S pravdou ven. Kdo si ráno na internetu nebo v novinách nepřečte horoskop pro své znamení na den či týden? Kdo si někdy nenechal vyložit karty? Kdo nemá talisman? Tvrdíte, že vy ne? Pak jste jedni z mála. Středisko analýz a empirických výzkumů děl...

Rhodos není jen ostrov. Je to kouzelné město

20.května » i60.cz
Na řecké ostrovy se většinou jezdí kvůli slunci a moři. Na Rhodos však i kvůli jeho hlavnímu městu. Pro většinu těch, kteří mu věnují více než krátkou návštěvu, se stává srdeční záležitostí. Mnozí lidé se tam opakovaně vracejí a pořád ho nemají dost.

Která babička je lepší? Boj o přízeň vnoučat přináší neshody v rodině

20.května » i60.cz
V mnoha rodinách to znají. Jedna babička je oblíbenější než ta druhá. Zkrátka, vnoučátko, ten malý despota, si diktuje, ke kterému prarodiči chce jít a ke kterému ne. Výsledek? Neshody v celé rodině.

Pozor na přátele. Často nás ovlivňují více, než je zdrávo

19.května » i60.cz
Lidé, kterými se obklopujeme, nás ovlivňují více, než si dovedeme představit. Většina z nás ví, že po hodině strávené s morousem, který nadává na celý svět, máme pocit, že vše kolem je šedivé a za každým rohem číhá nebezpečí. Ale naši přátele mají...

Vdovci. Muži, o kterých se nemluví

18.května » i60.cz
Mezi lidmi ve věku nad šedesát let je počet ovdovělých žen pětkrát vyšší než počet ovdovělých mužů. Je to důsledek toho, že se ženy dožívají vyššího věku než jejich partneři. O vdovách, jejich trápeních a životním stylu se proto v poslední době ho...

Žena jako inspirace: Brigitte Macron

17.května » i60.cz
Je nejsledovanější šedesátnicí současnosti. Přesněji, šedesátku už překročila, ale nyní se o ní mluví jako o módní ikoně. Nová první dáma Francie si s věkem evidentně hlavu neláme. A to je skvělé!

Nebuďte bledule. Nedostatek slunce škodí

16.května » i60.cz
Kdo se nyní vyloží na pár hodin na slunce, je považován za hazardéra se zdravím. V módě je mazat se vrstvami krémů, které před slunečním zářením ochrání, schovávat se před ním. Jenže současná přehnaná ochrana zdraví neprospívá.

Kdy vlastně jít do penze?

15.května » i60.cz
Existuje něco jako ideální čas, kdy seknout s prací? Konečně odpočívat, věnovat se koníčkům, cestovat? Pro někoho je to šedesátka, někdo nechce do důchodu ani v osmdesáti. S tím, jak se prodlužuje lidský věk, narůstá doba, kterou člověk tráví v pe...

Hypochondři nejsou k smíchu

14.května » i60.cz
Mnohdy z nich má okolí legraci. Přehnaný strach o zdraví je žene každý týden do ordinací lékařů, obcházejí specialisty a když je někde píchne, volají si záchranku. Říká se jim hypochondři a jejich potíže bývají zlehčovány. Jenže oni si neumějí pom...

Rozvod kvůli tchyni? Dost častý důvod

13.května » i60.cz
Proč jste se vlastně rozvedli? Mnoho lidí na tuto otázku odpovídá ve smyslu: No, vlastně za tím vším na začátku byla tchyně. Jistě, zdá se to být přehnané a zjednodušené tvrzení. Ale je velmi časté.

Tato informační stránka o Vratislava Hofmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vratislava Hofmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes