Vratislava Hofmanová

Vztahuje se k

Největší účesové chyby zralých žen

22:37 » i60.cz
Kadeřníci se shodují, že nejhorší klientkou je žena ve věku mezi padesátkou a sedmdesátkou. Typická současná zralá žena, která za každou cenu chce vypadat mladistvě a zároveň cítí, že to stojí čím dál více práce a peněz.

Internetová nevěra ničí dlouholetá manželství

22.února » i60.cz
Když už se zdá, že pár překonal všechny nástrahy ničící manželství a stráví společně pěkná léta v penzi, přichází strašák 21. století: Nevěra přes internet. Čím dál více mužů a žen vyššího věku se oddává virtuálnímu flirtování. Jsou z toho pořádné...

Nezaměstnaných nad 50 let přibývá. Mohou si za to sami?

21.února » i60.cz
Ze všech stran slyšíme, že firmy mají nedostatek lidí, že musejí najímat pracovníky ze zahraničí. Že se mzdy zvyšují, že práce je dost. Řekněte to ale někomu, komu je nad padesát a nemá práci. Přitom se objevují názory, že si za to tak trochu někt...

Chci vidět vnouče. Mám na to právo!

21.února » i60.cz
Je to stejné, jako když se rodiče rozvedou a oba mají právo vídat dítě. Stejně může soud rozhodnout o tom, že babičky a dědové mají nárok stýkat se s vnoučaty. Případů, kdy se vnoučata stávají rukojmími v mezigeneračních rodinných sporech, přibývá.

Když je z vnoučete tyran aneb Jak se dívají prarodiče na výchovu dětí

20.února » i60.cz
Tohle nejím! Nepůjdu tam! Nemám tě rád, babi! Ne! Ne! Ne! Snaha mnohých rodičů vychovávat děti v absolutní svobodě způsobuje v rodinách mezigenerační hádky. Prarodičům tak často vnoučci připadají jako malí tyrani.

První generace podnikatelů zestárla

20.února » i60.cz
Česká společnost zaznamenává nový jev. Zestárla generace prvních polistopadových podnikatelů. A mnozí nevědí, komu mají předat své firmy.

Hádky a mlčení. I to je mnohdy manželství v penzi.

18.února » i60.cz
Nikdy dříve spolu partneři netrávili tak dlouhý čas v důchodu jako nyní. Často je to doba plná hádek, výčitek či nudy. Na celé dny trávené pohromadě totiž mnoho párů není připraveno.

Už se nám nemá říkat senioři!

17.února » i60.cz
Zdá se, že svět se zase o něco více zbláznil. Britská zdravotnická asociace zveřejnila směrnice pro zdravotníky, podle kterých mají používat výraz starší lidé, protože slovem senior se lidé mohou cítit diskriminováni.

Vít Lucuk: Sběratel neuvěřitelných příběhů

17.února » i60.cz
Natočil vyprávění už bezmála tří set padesáti lidí, jejichž životy nějakým způsobem poznamenaly historické události. Zkrátka hledá zajímavé staré dámy a pány a pak jim naslouchá. Na veřejnost se tak dostávají pozoruhodné až šokující osudy.

Šedesátnice se bouří: Módní byznys na nás kašle

16.února » i60.cz
Hromady hadříků mizerné kvality a miniaturních velikostí určené pro mladé zákaznice. A proti tomu desítky tisíc žen ve věku nad padesát, které se chtějí módně oblékat, ale není pro ně nabídka. To je realita v současném byznysu s oblečením.

Ideální domov pro seniory. Existuje?

15.února » i60.cz
Pobyt v domově pro seniory může být pěkně strávený závěrečný kus života plný zábavy a milých lidí okolo. Nebo taky noční můra, která prohloubí pocity osamělosti a zbytečnosti.

Váš partner těžce onemocněl. Dovedete se o něj postarat?

15.února » i60.cz
Je to jeden z nejhorších zážitků v životě žen. Když partner onemocní tak, že potřebuje nepřetržitou péči. Z muže je najednou bezmocné děcko. Těžko najdeme v partnerských vztazích více stresující situaci.

Tato informační stránka o Vratislava Hofmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vratislava Hofmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes