Vratislava Hofmanová

Vztahuje se k

Plastika není jen rozmar. Často zachrání zdraví.

9:19 » i60.cz
Čím dál více lidí podstupuje operaci očních víček, ale přibývá mezi nimi těch, u nichž to je ze zdravotních, nikoli jen estetických důvodů. Současný životní styl očím neprospívá a projevuje se to právě pokleslými víčky.

Plastika jako spotřební zboží

27.března » i60.cz
Dávají se jako dárky, chodí se na ně z práce v poledních pauzách místo oběda. Zkrášlovací zákroky se staly běžnou věcí. Estetická medicína už není doménou bohatých a slavných, pronikla do životů mnoha lidí. Češi nyní utratí za různé plastické oper...

Mužům svědčí samota. Nerušte je.

25.března » i60.cz
Muži jsou raději sami, ženy se raději sdružují. Tak to bylo, je a bude. Největší chybou je, že se to v poslední době snažíme měnit.

Kdo se dožije sta let? Vědci už tuší.

24.března » i60.cz
V posledních letech roste počet lidí, kteří se dožívají stovky i více roků. Také mezi Čechy přibývá věkových rekordmanů. Proč se někdo dožije tak vysokého věku a někdo ne?

Frajer nebo dědek? Každý muž by měl mít styl

21.března » i60.cz
Tento text bude poněkud krutý. Pohled na muže vyššího věku v českých ulicích totiž neskýtá nic radostného. Přitom právě současná móda zralým mužům přeje, jen ji umět využít.

Rozvod se ženám nevyplácí

19.března » i60.cz
S odchodem do důchodu čeká mnohé ženy nepříjemné překvapení. Mají malou penzi a důvodem je to, že se rozvedly. Takže, při úvahách, zda manželství ukončit či ne, je dobré se zabývat nejen city, ale také matematikou. V případech rozvodů ve vyšším vě...

Život s kolouškem aneb kouzlo nerovných vztahů

17.března » i60.cz
To nemůže fungovat, ona se zbláznila. Taková slova zní pokaždé, když starší žena začne chodit s výrazně mladším mužem. Právě se o takovém vztahu hodně mluví kvůli padesátileté zpěvačce Lucii Bílé. Má přítele o sedmnáct let mladšího.

Příliš sportu škodí zdraví. A seniorům zvlášť.

14.března » i60.cz
Snaha udržet se v dobré fyzické kondici čím dál častěji končí v nemocnici. Současný trend, že člověk vyššího věku musí být co nejvíce aktivní, má stinnou stránku. Polámané a potlučené penzisty, kteří to se sportem poněkud přehnali.

Lidská paměť a technika. Jak jdou dohromady?

13.března » i60.cz
Jak funguje lidská paměť? Proč zapomínáme, kam jsme položili klíče, ale perfektně si v osmdesáti letech vybavíme nějaký moment z dětství? Jaký vliv na nás má to, že nepřemýšlíme, ale každou informaci si najdeme na internetu?

Když se léky mění v nebezpečí

11.března » i60.cz
Pilulka na vysoký tlak, další na snížení cholesterolu, další na spaní. K tomu pár tablet vitamínů a doplňků stravy. Běžná denní dávka. Počty léků a různých tablet, které do sebe Češi ládují, se rok od roku zvyšují. Mnozí si tak ve snaze si pomoci ...

Peníze a štěstí. Nakolik spolu souvisí?

10.března » i60.cz
Ta otázka je stará jako lidstvo samo. Jsou bohatí lidé šťastnější než ti chudí? Odpověď neexistuje, ale jisté je jedno: Čím jsme starší, tím je určité finanční zabezpečení důležitější.

Introvertům se lépe stárne

8.března » i60.cz
Tato doba přeje lidem společenským, kteří se umí bavit a prosadit. Být introvertem, který si raději v klidu doma čte nebo sám chodí po lese, je nyní těžké. Ale introverti, hlavu vzhůru. Prý se vám lépe stárne.

Tato informační stránka o Vratislava Hofmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vratislava Hofmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes