Jiří Hošek

Vztahuje se k

Vše, co jste chtěli vědět o transportu zvířat do zahraničí, a báli jste se zeptat

15.února » Seznam Zprávy
Psi, kočky, morčata, křečci nebo králíci. Při dlouhodobém pobytu v cizině si chce člověk logicky vzít své miláčky s sebou. V případě blízkého zahraničí je to snadno řešitelný rébus. Jak je to ale u trochu vzdálenějších destinací? V Mapě Jiřího Hoš...

Časy jsou dobré, a přece má téměř desetina Čechů exekuci. Znalci jsou překvapeni

13.února » Seznam Zprávy
Přibývá počet lidí s exekucemi. Čechů se třemi a více exekucemi je skoro půl milionu. Aktuální data do takzvané mapy exekucí přinesla nezisková organizace Otevřená společnost.

Nejméně pět migrantů je v ohrožení života po rvačce Afghánců a Eritrejců v Calais

2.února » Seznam Zprávy
Po hromadné rvačce migrantů v přístavním městě Calais je pět lidí v kritickém stavu. Příčina střetu asi třiceti Afghánců a stovky Eritrejců je neznámá.

Hrdinové v životě i na plátně. Clint Eastwood natočil film o útoku ve vlaku, angažoval i trojici zachránců

1.února » Seznam Zprávy
Začátkem února vstupuje do světových kin snímek Paříž 15:17. Vypráví příběh tří mladých Američanů, kteří v roce 2015 zabránili teroristickému útoku v rychlovlaku z Amsterodamu do Paříže.

Co se děje v Polsku? Návrat k vládě jedné strany, nebo kritici přehánějí?

30.ledna » Seznam Zprávy
Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) od posledního nástupu k moci zásadně mění fungování země našich severních sousedů. Mít “právo” ve svém názvu ještě neznamená, že postup formace kolem Jaroslawa Kaczyňského není ohrožením právního stá...

Turecko: USA riskují konfrontaci, pokud nepřestanou podporovat kurdské milice

25.ledna » Seznam Zprávy
Spojené státy prý riskují konfrontaci s Tureckem, pokud budou i nadále podporovat kurdské milice YPG, řekl ve čtvrtek mluvčí turecké vlády. Napětí ve vztazích obou zemí se zvyšuje od chvíle, kdy Turecko zahájilo vojenskou operaci v syrském Afrínu.

Je kapitánem juniorky PSV Eindhoven. Na spoluhráče umím i zakřičet, říká nejlepší český dorostenec Sadílek

23.ledna » Seznam Zprávy
V nizozemském PSV Eindhoven působí už třetím rokem český záložník Michal Sadílek. Střední záložník, který fotbalově vyrůstal v Uherském Hradišti, momentálně nosí kapitánskou pásku ve výběru PSV do devatenácti let.

Tato informační stránka o Jiří Hošek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Hošek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes