Tereza Hromádková

Vztahuje se k

Druhý život pro mrtvé zóny. Plzeňská neziskovka prosazuje nápady na oživování městských prostor

2.října » iHNed.cz
Vyjednat povolení, aby mohlo stát v nehostinném koutě města pár laviček, dá plzeňské neziskovce Pěstuj prostor někdy pěkně zabrat. V čem se pohled aktivistů a úřadů liší?

Nápoj Mana vyvíjíme tak, aby na něm člověk mohl přežít ze sta procent, říká zakladatel Jakub Krejčík

29.září » iHNed.cz
Dnes je možné živiny získávat v podobě nudlí či sushi rolek. Možná už brzy budou mít ale jinou podobu i původ, myslí si Jakub Krejčík, zakladatel firmy na výrobu nutričních nápojů.

Hvězdné ženy: Vesmír není jen pro muže, dokazují tři české odbornice, které se podílejí na mezinárodních kosmických projektech

16.září » iHNed.cz
První se podílí na vývoji měřicích družicových přístrojů, druhá je právničkou na kosmodromu, třetí zkoumá vztahy vesmírných posádek. Tři české dámy dokazují, že družice, satelity a rakety nejsou jen zábavou pro kluky.

Na výstavy o pražských čtvrtích chodí celé rodiny. S expozicemi se ředitelka Muzea hlavního města Prahy snaží vyjít mimo zdi

15.září » iHNed.cz
V podniku založeném za Rakouska-Uherska jsme poobědvali se Zuzanou Strnadovou, ředitelkou Muzea hlavního města Prahy. V žilách jí koluje krev hned několika národností bývalého mocnářství.

Vyrábí desky pro Foo Fighters, spolupracovali s U2. Příští expanze by měla směřovat do Japonska, říká ředitel GZ Media Michal Š

8.září » iHNed.cz
Umístění továrny na gramofonové desky má svá pravidla stejně jako umístění masa na talíři. Přesvědčili jsme se o tom s generálním ředitelem GZ Media Michalem Štěrbou v restauraci Kastrol.

Jak obout mileniály: Pro mladou generaci jsme vyrobili americké tenisky, říká marketingový ředitel Bati

11.srpna » iHNed.cz
"Když prodáváte boty, prodáváte z velké části emoce a ty se dají ovlivnit," říká Ondřej Cedidla. S marketingovým ředitelem firmy Baťa pro Česko a Slovensko jsme poobědvali v pražské Podolce.

Největší oříšek byl ázerbájdžánský chléb, říká Pavel Jandura, který dodává do světa velké pekařské stroje

28.července » iHNed.cz
V Rusku, Ázerbájdžánu, Ghaně nebo Chile. Tam všude vyrábí pečivo velkopekárny navržené v Liberci. Obchody jezdí dojednávat Pavel Jandura.

Ostrůvky uprostřed města: Vnitrobloky, v nichž si připadáte jako na venkově, v Berlíně nebo v Provence

22.července » iHNed.cz
Auta a zámková dlažba. Nebo tráva, stromy a keře. Pergola a dětské hřiště. Gril a cvičiště pro psy. Záleží jen na místních lidech, co se svým vnitroblokem provedou. Vybrali jsme příběhy dvorů, kde zvítězila zelená varianta.

Ředitel Aera Vodochody Giordo: Kdybych se narodil v Česku, byl bych hrdý na to, co Češi dokážou v Iráku

17.června » iHNed.cz
Jako mladík chtěl být pilotem stíhačky, což se mu nakonec splnilo. Stal se ředitelem továrny na jejich výrobu. Teď šéfuje Aeru Vodochody a zavedl v něm novou strategii.

Rozloučení se skvělou novinářkou Naďou Klevisovou

13.června » iHNED.cz
Od roku 1991 psala pro Hospodářské noviny o umění. Zpovídala spisovatele Michaela Cunninghama, italského návrháře Giulia Cappelliniho, Jana Švankmajera nebo Jana Kaplického. Byla autorkou skvělých sloupků a fejetonů. Novinářka Naďa Klevisová zemře...

Ondřej Trojan: S filmem o Tomanovi bych se chtěl ještě jednou podívat do Hollywoodu

9.června » iHNed.cz
Jako režisér už se do historie vracet nechtěl, přesto zrovna točí snímek o šedé eminenci komunistického převratu. Coby producent si zkusil animované Lichožrouty a po mnoha letech a filmech se rozešel s Janem Hřebejkem. Dvojrole producent-režisér j...
Jiří Grygar - Český astronom a astrofyzik
Karel Janeček - Český matematik

Tato informační stránka o Tereza Hromádková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Hromádková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes