Petr Hromek

Vztahuje se k

Armáda bude mít nové velitele vzdušných a pozemních sil

16.dubna » Týden.cz
Generální štáb v květnu a červnu čekají personální změny. Velitelem vzdušných sil se stane dosavadní zástupce velitele vzdušných sil brigádní generál Petr Hromek, v čele pozemních sil bude stát brigádní generál Josef Kopecký. Armáda to dnes uvedla...

Generál Bečvář jednal v Brazílii s nejvyššími představiteli jejich ozbrojených sil

26.března » Army.cz
Náčelník Generálního štábu Armády ČR armádní generál Josef Bečvář navštívil minulý týden Brazílii, kde jednal s nejvyššími představiteli armády. Generál přijal pozvání náčelníka Společného štábu Ozbrojených sil Brazílie admirála Ademira Sobrinha.

Mezinárodní konference International Fighter 2017

13.listopadu » Army.cz
Ve dnech 7. až 9. listopadu se za účasti zástupce velitele Vzdušných sil AČR brigádního generála Petra Hromka uskutečnila v Berlíně mezinárodní konference International Fighter 2017. Na tomto shromáždění se každoročně setkávají představitelé vzduš...

MgA. Martin Stropnický

2.října » ParlamentniListy.cz
Na vojenském letišti v Pardubicích byla nainstalována první ze čtyř souprav radiolokátorů RPL-2000, které česká armáda získala po podepsání kontraktu v roce 2016 mezi Ministerstvem obrany ČR a českou společností ELDIS Pardubice.

Na vojenském letišti v Pardubicích nyní testují nové letištní radiolokátory

2.října » Army.cz
Na vojenském letišti v Pardubicích byla nainstalována první ze čtyř souprav radiolokátorů RPL-2000, které česká armáda získala po podepsání kontraktu v roce 2016 mezi Ministerstvem obrany ČR a českou společností ELDIS Pardubice. V současné době ra...

08.05.2017 - Lenka Šmerdová povýšena do generálské hodnosti

8.května » valka.cz
Autor: Gebirgsjäger Datum: 08.05.2017 17:58:20 Historicky první ženou povýšenou do hodnosti generála se dnes stala dvaapadesátiletá Lenka Šmerdová. Prezident Miloš Zeman dále povýšil do hodnosti brigádního generála generála zástupce velitele vzduš...

Vláda schválila návrh na jmenování nových generálů, včetně první ženy

24.dubna » Army.cz
Ministr obrany Martin Stropnický předložil vládě návrh na jmenování čtyř nových generálů. Vláda návrh schválila, pokud ho odsouhlasí i prezident, ke jmenování dojde 8. května 2017.

Bude mít Česko první ženu v hodnosti generála? Vláda schválila nominaci

24.dubna » globe24.cz
Praha - Vláda dnes schválila jmenování čtyř generálů včetně plukovnice Lenky Šmerdové. Jmenováni budou 8. května, pokud nominace odsouhlasí také prezident Miloš Zeman.Šmerdová je poradkyní náčelníka generálního štábu Josefa Bečváře.

První Češka v hodnosti generála? Vláda její nominaci schválila

24.dubna » EuroZprávy.cz
Praha - Vláda dnes schválila jmenování čtyř generálů včetně plukovnice Lenky Šmerdové. Jmenováni budou 8. května, pokud nominace odsouhlasí také prezident Miloš Zeman.Šmerdová je poradkyní náčelníka generálního štábu Josefa Bečváře.

Tip na bezúdržbovou fasádu, co vydrží i 50 let

12.dubna » Living.cz
https://www.living.cz/wp-content/uploads/2017/04/wpc_obkladove-profily-4-640x360.jpg Fasáda je vlastně takový kabát domu. Nejenže mu dává styl a vzhled, ale také má vliv na tepelnou pohodu uvnitř nebo odvod vlhkosti. Neměli bychom její výběr podce...

Tipy odborníka: Jak před zimou správně očistit a ochránit terasu

20.října » Doma.cz
Sezona grilovaček a posezení na terase je za námi. Poradíme vám, jak terasu správně očistit a ochránit, aby během zimních měsíců neztratila na půvabu.

Dny NATO & Dny Vzdušných sil AČR

17.září » MagazinSecurity.cz
Ve dnech 17. a 18. září 2016 se na letišti Leoše Janáčka v Ostravě Mošnově uskuteční Dny NATO - tradiční akce, na níž se představí armádní a bezpečnostní složky v historicky nejvyšším počtu - jedenadvacet zemí včetně České republiky.

Tato informační stránka o Petr Hromek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hromek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes